Trzy bomby atomowe jednocześnie – tyle trzeba, aby zawiesić serwer Fallout 76

Jednym z ciekawszych elementów rozgrywki w Fallout 76 była możliwość detonowania bomb atomowych. Aby tego dokonać gracze muszą zebrać w grze specjalne kody, które pozwalają na wystrzelenie ładunku i jego detonację w wybranym przez nich miejscu.

Grupa graczy, która w zeszłym tygodniu wywołała najpotężniejszego bossa w grze detonacją atomówki w lokacji o nazwie Fissure Sight, postanowiła nieco podnieść stawkę. Tym razem postanowili zdetonować w tym samym miejscu trzy bomby jednocześnie. Efekt? Brak odpowiedzi ze strony serwera Fallout 76.

Oczywiście powody problemu z serwerem mogły być zupełnie inne. Sporo graczy zgłaszało podobne problemy w tym czasie. A Bethesda od samego początku zapowiadała, że produkcja, jak i połączenia z serwerami mogą być wadliwe jeszcze przez jakiś czas po premierze. Wiele jednak wskazuje na to, że trzy wybuchy okazały się zbyt dużym obciążeniem. Jeżeli Nickaroo93 z kumplami zdecyduje się powtórzyć zabawę, pewnie dostarczy nam nieco dokładniejszej odpowiedzi. Całość wydarzenia możecie obejrzeć na materiale poniżej.

Zobacz również: Wygrał turniej Injustice 2, ale część nagrody przekazał rodzinie przeciwnika

Fallout 76 miał swoją premierę 14 listopada na PC, PS4 i Xbox One. Nowa produkcja Bethesdy w przeciwieństwie do poprzednich odsłon serii skupia się na rozgrywce sieciowej pomiędzy graczami. Świat w grze jest cztery razy większy niż w Fallout 4, a za miejsce rozgrywki obrano Wirginię Zachodnią. Podzielono go na sześć różnorodnych regionów, każdy z nich wyróżnia się unikalnym stylem i typem zadań, jakie możemy tam wykonywać. Tak jak w poprzednich odsłonach serii wcielamy się w mieszkańca Krypty, który w Dniu Powrotu wychodzi na powierzchnię, aby odbudować zniszczony wojną nuklearną świat. W tym celu gracze, obok wykonywania misji mogą także budować obozy.

Źródło: DualShockers / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Z wykształcenia antropolożka kulturowa. Z pasji graczka, filmożerczyni i mól książkowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?