the old guard background Advertisement

[E3 2018] Twórcy Max Payne prezentują nowy tytuł!

Szum związany z targrami E3 i poprzedzającymi je konferencjami trwa nadal. Coraz to kolejne studia wyciągają swoje asy z rękawów i strzelają ciekawymi propozycjami na nadchodzące miesiące. Okazuje się, iż twórcy z grupy Remedy również chcą pokazać się od jak najlepszej strony i prezentują nam swoje zupełnie nowe dzieło – Control.

Twórcy takich produkcji jak Alan WakeiQuantum Break, czy też dwóch pierwszych odsłon serii Max Payne przygotowują dla nas zupełnie nową historię. W ramach nadchodzącej produkcji wcielimy się w dyrektor tajnej agencji operującej z Nowego Jorku, która z niewiadomych przyczyn staje się głównym celem ataku sił pozaziemskich. Nasza młoda bohaterka musi stawić czoła poważnemu wyzwaniu i stanąć do bardzo nierównej, zdawać by się mogło z góry przegranej, walki.

Zobacz również: [E3 2018] Zapowiedziano grę Star Wars Jedi: Fallen Order!

W naszej walce z siłami nie z tego świata posłuży nam szereg broni, ekwipunek, który ma posiadać szeroką paletę personalizacji, a także przeróżne umiejętności specjalne. Dodatkowo deweloperzy chwalą się, iż otaczający nas świat w Control będzie bardzo interaktywny. Mają tutaj na myśli oczywiście jego wykorzystanie bojowe na przeróżny sposób.

Trzeba przyznać, że gra zapowiada się bardzo ciekawie. Klimatyczny zwiastun, ciekawie rysująca się fabuła i równie intrygujące zapowiedzi co do mechaniki rozgrywki w całości powinny zaowocować udaną produkcją. Control zagości na takich platformach jak PC, Playstation 4 i Xbox ONE już w przyszłym roku. Niestety na chwilę obecną studio Remedy nie udostępnia większych szczegółów na temat nadchodzącego tytułu, jednak jest to zapewne kwestia kilku tygodniu.

Źródło: remedygames.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?