TY the Tasmanian Tiger z sukcesem na Kickstarterze

Deweloperzy z Krome Studios mają powody do zadowolenia, rozpoczęta przez nich zbiórka na grę TY the Tasmanian Tiger cieszy się sporym powodzeniem. Producenci potrzebowali dokładnie 50 tysięcy dolarów, by wydać swoją produkcję na konsoli Nintendo Switch, tymczasem uzbierali już 99 842. Zbiórkę zdecydowało się wesprzeć przeszło 1 800 użytkowników serwisu. Studio ustaliło już kolejny cel – 150 tysięcy – po jego osiągnięciu stworzona zostanie także wersja na PS4 oraz Xbox One.

Jeśli gra Was zainteresowała, to autorów możecie wesprzeć pod tym adresem. Kampania potrwa jeszcze przez 12 dni.

Zobacz również: PS5 z wizualizacją na bazie szkiców patentowych

TY the Tasmanian Tiger nie jest wcale nowym IP. Jest to odnowiona wersja gry, która debiutowała w roku 2002 na konsolach PS2, GameCube i Xbox. Głównym bohaterem produkcji jest tytułowy tygrys tasmański, który wyrusza z misją uratowania swojej rodziny. Jej członkowie są bowiem przetrzymywani przez złego indyka imieniem Boss Cass.

Zarówno w oryginale, jak i w nowej wersji mamy do czynienia z grą platformową. Bohatera obserwujemy z perspektywy trzecioosobowej, a gameplay polega głównie na eksplorowaniu poziomów, zbieraniu znajdziek czy pokonywaniu tras na czas. Całość mocno przypomina popularną serię Crash Bandicoot.

Źródło: kickstarter.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Pasjonat gier wszelakich (szczególnie polskiego gamedevu), entuzjasta powieści fantastycznych oraz horrorów i fan długich spacerów z psem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?