Ubisoft ujawnia szczegóły na temat Assassin’s Creed III Remastered

Ubisoft zdradził nowe szczegóły na temat odświeżonej wersji Assassin’s Creed III Remastered. Tytuł ten ma się ukazać jako część przepustki sezonowej do najnowszej odsłony serii AC Odyssey. Firma  zaoferuje graczom pakiet składający się z podstawki i wszystkich dodatków DLC. Dodatkowo twórcy postanowili poprawić oprawę audio – wizualną oraz wprowadzić kilka zmian w rozgrywce.

Zobacz również: Turnieje w Fortnite niebawem w Cinema City!

W zeszłym miesiącu w sieci pojawiła się informacje, że jedną z głównych atrakcji przepustki sezonowej Assassin’s Creed Odyssey będzie odnowiona wersja wydanego w 2012 roku Assassin’s Creed III. Teraz firma Ubisoft postanowiła ujawnić sporą garść informacji na temat przygotowywanego remastera trójki.Potwierdziły się informacje ujawnione we wrześniu, gracze wraz z podstawką otrzymają cały zestaw dodatków DLC na który składają się: Tyrania króla Waszyngtona, pakiet The Hidden Secrets oraz misje Benedicta Arnolda. Co ciekawe, dodatkowo w zestawie znajdzie się także Assassin’s Creed III: Liberation Remastered – czyli ulepszoną wersję gry wydanej w 2012 roku na PlayStation Vita.

Assassin's Creed III Remastered

Screen z gry Assassin’s Creed III

W kwestii zmian jakie uświadczymy grając w odświeżoną wersję produkcji to możemy liczyć na coś więcej niż podbicie rozdzielczości do jakości 4K na pecetach, PlayStation 4 Pro oraz Xbox One X. Na podstawowych wersjach konsol pogramy w rozdzielczości 1080p. Dodatkowo twórcy dostarczą tekstury o wyższej jakości, które pozytywnie wpłyną na poziom szczegółowości gry. Lepszej jakości będą także modele postaci oraz oświetlenie, które będzie renderowane w oparciu o fizykę gry. Wszystkie te zmiany przełożą się na znaczącą poprawę oprawy graficznej. Deweloperzy zapowiedzieli, że w odnowionej wersji trójki możemy liczyć na lepsze efekty wizualne, bogatsze środowisko, a także większe tłumy NPC.

Zobacz również: Assassin’s Creed: Odyssey – recenzja najlepszej odsłony serii!

Ubisoft nie ogranicza się jedynie do zmian wizualnych. Firma postanowiła wprowadzić także usprawnienia w rozgrywce. Nie podano, które elementy doczekają się modyfikacji lub przeprojektowania. Wiadomo jedynie, że zespół odpowiedzialny za pracę nad grą kieruje się uwagami graczy. Wszystkie zmiany w rozgrywce dotyczą jedynie zremasterowanej edycji Assassin’s Creed III Remastered, w przypadku Liberation mówi się jedynie o zmianach w wyglądzie gry.

Źródło: Ubisoft.com / Ilustracja wprowadzenia: Mat. prasowe

Miłośnik gier i wszystkiego co związane z tematyką fantasy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?