Ubisoft zapowiada usługę Uplay+. Poznajcie szczegóły! | E3 2019

Ubisoft nie mógł odstawać od konkurencji, więc zaprezentował własną usługę netflixopodobno związaną z dystrybucją gier. Za miesięczną opłatę za Uplay+ mamy otrzymać dostęp do ponad 100 gier wydawcy.

Na tegorocznej imprezie E3 podobną usługę zaprezentował już Microsoft – mowa tu oczywiście o Xbox Game Pass. Na rynku dostępne są już od pewnego czasu Playstation Now od Sony, Origin Access od Electronic Arts, a niedługo pojawi się także Stadia od Googla. Nic więc dziwnego, że Ubisoft również przedstawił Uplay+.

Usługa ma być skierowana do graczy pecetowych, którzy za opłatę miesięczną wynoszącą 14,99 dolarów, otrzymają dostęp do ponad 100 gier Ubisoftu. W ramach usługi gracze będą mogli ogrywać najnowsze produkcje, a także klasyki od francuskiego giganta.

Uplay+ ma wystartować już we wrześniu tego roku. Jeśli zamówicie dostęp do usługi przed 15 sierpnia, pierwszy miesiąc dostaniecie za darmo.

Zobacz również: Ghost Recon Breakpoint – Jon Bernthal w fabularnym zwiastunie! | E3 2019

Źródło: Ubisoft | Ilustracja wprowadzenia: Ubisoft

Redaktor współprowadzący działu Gry

Gra więcej, niż powinien. Od czasu do czasu obejrzy jakiś film, ale częściej sięgnie po serial w domowym zaciszu. Niepoprawny fanatyk wszystkiego, co pochodzi z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?