Advertisement

Ukryta wiadomośc na nowej grafice z Cyberpunk 2077!

CD Projekt RED ostatnimi czasy lubi zadawać graczom zagadki. Zbliżająca się premiera ich najnowszej produkcji – Cyberpunk 2077 wręcz usiana jest przeróżnymi ukrytymi sygnałami. Okazuje się, iż najnowsza grafika koncepcyjna zaprezentowana na targach Gamescom 2018 również ma nam coś do powiedzenia!

Mowa tutaj o poniższej grafice. Jeżeli dobrze się przyjżycie możecie odnaleźć na niej link do pewnej strony. Dla tych, którzy nie lubią wyzwań, znadziecie go tutaj, natomiast zachęcamy do spróbowania odnalezienia go na własną rękę.

Fot. mat. prasowe

Zobacz również: Film 303. Bitwa o Anglię w świecie World of Warplanes!

Po wjeściu pod podany link naszym oczom ukaże sie grafika z napisem: M0r3 7h4n m3375 7h3 3y3. 4 (More than meets the eye. 4. Zapewne fani uniwersum Transformers poczuli ciepło na serduszku, gdyż jest to kwestia znana właśnie ze świata wielkich robotów.

Nie wiadomo co dokładnie ma znaczyć ten hint, jednak jeden z użytkowników Reddita poszedl o krok dalej. Wykorzystał on edytor XML na podanym powyżej linku i odnalazł on kolejną sentencję: Can’t talk. They’re watching. Need my TT insurance renewed ASAP. Use the provided ID. Counting on you.

Trzeba przyznać, że ekipa Redów wykonuje kawał świetnej roboty. Za sprawą tych nieiwelkich zagrywek apetyt na Cyberpunka 2077 zdecydowanie rośnie. Wszystko wskazuje na to, że będzie to epicka wręcz produkcja!

Źródło: reddit.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?