Uznana gra przygodowa Silence debiutuje na Nintendo Switch!

Niemiecki deweloper i wydawca gier przygodowych Daedalic Entertainment ogłosił, że ceniona przez fanów gra przygodowa Silence jest już dostępna na Nintendo Switch. Daedalic Entertainment wydaje jedną ze swoich najbardziej lubianych, najpiękniejszych gier przygodowych na konsolę Nintendo.

Silence to pięknie animowana gra przygodowa, poświęcona historii 16-letniego Noah i jego młodszej siostry Renie, którzy, uciekając z nalotu bombowego, trafiają do magicznej krainy między życiem a śmiercią. Ten wielowymiarowy świat, pełen kolorowych postaci, potworów i widoków, które zacierają granice rzeczywistości, znajduje się w stanie wojny przeciwko mrocznym istotom nawiedzającym miasta i miasteczka, gdzie tylko niewielka grupa buntowników walczy z całkowitą anarchią.

Carsten Fichtelmann, dyrektor Daedalic Entertainment powiedział:

Silence to jedna z najpopularniejszych gier przygodowych, jakie kiedykolwiek stworzyliśmy, więc wydanie jej na Nintendo Switch było dla nas oczywiste. Cieszy nas, że ogromna liczba fanów przygodówek, posiadających Nintendo Switch, będzie mogła w końcu poznać urzekającą historię Silence.

Zobacz również: Warsaw – polska gra o Powstaniu Warszawskim z fragmentem rozgrywki

Zawierająca emocjonalnie wciągającą fabułę, pomysłowe łamigłówki, piękne wizualizacje łączące dwuwymiarowy i trójwymiarowy design, fascynujące postacie i godziny całkowicie udźwiękowionych dialogów, Silence jest po części kontynuacją, po części spin-off’em klasycznej gry przygodowej The Whispered World, która również została wyprodukowana i wydana przez Daedalic Entertainment.

 

Źródło: informacja prasowa

Dziennikarz
Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?