Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 – nowy, rozszerzony gameplay sequela legendarnej gry!

Póki co kontynuacja wielkiego hitu sprzed lat prezentuje się wyśmienicie. Tym bardziej, jeśli rzucicie okiem na poniższe wideo, dając jeszcze większe światło na to, co pojawi się na początku przyszłego roku.

Paradox Interactive zaanonsował Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 jako kontynuację jednej z najbardziej kultowych produkcji RPG w historii branży. „Świat Mroku” w nowej odsłonie zapowiada się naprawdę imponująco, nie tylko jeśli chodzi o fabułę, ale przede wszystkim rozwiązania technologiczne. Gra wykorzystuje technologie ray tracing w czasie rzeczywistym oraz NVIDIA DLSS, która dzięki sztucznej inteligencji zwiększa wydajność renderowania wyraźnych obrazów.

Gra pojawi się na pecetach oraz PS4 i Xboksie One na początku 2020 roku. Już teraz można składać zamówienia przedpremierowe na jedną z jej trzech edycji.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?