Advertisement

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 – zobacz nowy zwiastun wyprodukowany przez Platige Image!

Długo wyczekiwany sequel popularnej gry RPG z 2004 roku został zaanonsowany po 15 latach od premiery oryginału. Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 zapowiada klimatyczny trailer wyprodukowany przez polskie studio Platige Image.

Paradox Interactive zaanonsował Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 jako kontynuację jednej z najbardziej kultowych produkcji RPG w historii branży. „Świat Mroku” w nowej odsłonie zapowiada się naprawdę imponująco, nie tylko jeśli chodzi o fabułę, ale przede wszystkim rozwiązania technologiczne. Gra wykorzystuje technologie ray tracing w czasie rzeczywistym oraz NVIDIA DLSS, która dzięki sztucznej inteligencji zwiększa wydajność renderowania wyraźnych obrazów.

Zobacz również: Mortal Kombat 11 – stare kontra nowe w rewelacyjnym zwiastunie!

Warszawska ekipa Platige Image na czele z reżyserem filmu, Jakubem Jabłońskim, była odpowiedzialna za cały proces produkcyjny cinematica – od scenariusza aż po udźwiękowienie. Jedynym elementem zrealizowanym poza studiem był voice over, który dograno w Paradox Interactive. Dużym wyzwaniem projektu był krótki czas przeznaczony na produkcję. Nagrania motion capture zostały zrealizowane z udziałem doświadczonego zespołu kaskaderów. Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 to pierwszy trailer zrealizowany przez studio Platige Image dla Paradox Interactive.

Gra pojawi się na pecetach oraz PS4 i Xboksie One na początku 2020 roku. Już teraz można składać zamówienia przedpremierowe na jedną z jej trzech edycji.

Źródło: informacja prasowa

Dziennikarz
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?