Advertisement

W Apex Legends pojawiły się permanentne bany

Respawn Entertainment postanowił poważnie zająć się oszustami w Apex Legends. W grze pojawiły się stałe bany, na które nie pomaga nawet zmiana IP czy założenie nowego konta.

Nieuczciwi gracze w Apex Legends będą teraz karani w jeszcze bardziej rygorystyczny sposób. Twórcy zaczęli bowiem właśnie rozdawać bany na sprzęt, co oznacza, że jedynym sposobem na zagranie po jego nałożeniu jest odpalenie gry na nowym sprzęcie.

Póki co nie znaleziono jeszcze sposobu na ominięcie blokady. Nie działa ani zmiana IP, ani założenie nowego konta. Ukarani banem próbują uzyskać pomoc zakładając wątki na forum gry. Respawn Entertainment już od pewnego czasu zapowiadał wypowiedzenie wojny oszustom.

Zobacz również: Nowa, fantastyczna zajawka Days Gone!

Apex Legends zadebiutowało 5 lutego tego roku. W strzelance można poruszać się jedną z 8 unikalnych postaci, a każda z nich posiada własne wyjątkowe umiejętności. Battle royale osadzone w uniwersum gry Titanfall szybko okazało się hitem, zaliczając najlepszy start w historii darmowych gier. W zeszłym miesiącu liczba zarejestrowanych graczy przebiła 50 milionów, ponadto w samym miesiącu premiery produkcja zarobiła już 92 miliony dolarów. Niedawno rozpoczęto pierwszy sezon, pojawiła się również przepustka bojowa oraz nowa postać – Octane. W trakcie pierwszego sezonu gracze mogą spodziewać się jeszcze jednego nowego bohatera, a także nowy zestaw broni.

Źródło: ResetEra / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarka

Z wykształcenia antropolożka kulturowa. Z pasji graczka, filmożerczyni i mól książkowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?