W przyszłym tygodniu rusza zamknięta alpha Anthem. Można się już zapisywać

Electronic Arts ogłosił dzisiaj termin zamkniętego alpha testu Anthem. Odbędzie się on w następnym tygodniu, a gracze już mogą się do niego zapisywać za pośrednictwem EA Community Playtesting.

Między 8 a 9 grudnia odbędą się pierwsze zamknięte testy Anthem, najnowszej produkcji od BioWare. Na oba dni ustalono po kilka sesji zarówno na PC, jak i PlayStation 4 oraz Xboksie One. Gracze, którzy dostaną się do testów, będą mogli w jednej lub wielu z zaplanowanych sesji na wybranym urządzeniu.

Co ciekawe testerzy nie są ograniczeni do tych, którzy zakupili pre-order, bądź posiadają EA Access lub Origin Access. Wystarczy zarejestrować się w EA Community Playtesting i zapisać do alpha testów. Jeżeli się do niech nie dostaniecie, wasze nazwisko znajdzie się na liście oczekujących. Zapisy kończą 3 grudnia, a ilość miejsc jest ograniczona. Warto też pamiętać, że wszyscy uczestnicy testów będą zobowiązani klauzulą poufności, o której więcej poczytacie na stronie pomocy.

Zobacz również: E-sport na Igrzyskach Azji Południowo-Wschodniej?

Podczas tegorocznego The Game Awards możemy spodziewać się nowego trailera do produkcji BioWare. Na blogu deweloperskim szef studia, Casey Hudson, zdradził, że może się również pojawić zajawka nowego Dragon Age.

Wiecie również, że pracujemy nad sekretnym projektem z Dragon Age – napisał Hudson na blogu Bioware – Dragon Age to niesamowicie ważna seria w naszym studiu i cieszymy się, że możemy kontynuować jej dziedzictwo. Wypatrujcie więcej informacji na ten temat w nadchodzącym miesiącu (choć nie powiem wam, gdzie szukać …).

Anthem będzie miał swoją premierę 22 lutego 2019 na PC, PS4 i Xbox One. Gra ma położyć nacisk na zmagania sieciowe, chociaż autorzy obiecują, że ważna będzie także opowieść. Nie zabraknie oczywiście tradycyjnych misji fabularnych, wykonywanych ze znajomymi lub w pojedynkę.

Dziennikarka

Z wykształcenia antropolożka kulturowa. Z pasji graczka, filmożerczyni i mól książkowy.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?