Walentynki z Kinguinem – nowa aplikacja pozwala znaleźć grę, w której się zakochasz!

Wszyscy chcemy wierzyć, że gdzieś czeka przeznaczona nam druga połowa. Czy również w przypadku ukochanych gier wideo? Aby to sprawdzić, firma Kinguin stworzyła Kinger, czyli nowy sposób na znalezienie gry idealnej.

Kinger działa podobnie do aplikacji randkowych. Jeśli uznasz grę za atrakcyjną, klikasz serduszko. Jeśli nie, klikasz “X”. Gdy czujesz, że zakochałeś się od pierwszego wejrzenia, klikasz serce przeszyte błyskawicą – gra zostaje wówczas dodana do twojego koszyka. Pozostaje już tylko żyć z nią długo i szczęśliwie.

Klienci znajdą w aplikacji najgłośniejsze hity oraz produkcje niezależne, a także tytuły możliwe do zamówienia przedpremierowego. Kinger jest dostępny na stronie https://www.kinguin.net/valentines.

Wprawdzie nie rozwiążemy tym sposobem największych globalnych kryzysów, ale jeśli możemy sprawić, że życie graczy stanie się choć odrobinę lepsze, dołożymy choć drobną cegiełkę do budowy szczęśliwszego świata. Chcemy dać każdemu możliwość znalezienia nowych ulubionych gier w zabawny i niedrogi sposób. Gracze chcą, by ich ulubiona branża także okazała grom nieco miłości, więc to właśnie robimy. Dosłownie!

– mówi Giovanni Varriale, Chief Marketing Officer w Kinguin.

Fot. materiały prasowe

Zobacz również: Koszmar Artema – prolog do Metro Exodus

Kinguin jest jednym z największych na świecie serwisów łączących sprzedających i kupujących gry oraz wirtualne akcesoria. Platforma istnieje od 2013 r. i do tej pory zgromadziła ponad 7 milionów aktywnych użytkowników. Celem Kinguina jest ułatwienie graczom dostępu do największych przebojów rozrywki elektronicznej.

Źródło: informacja prasowa | Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Gry

Gra więcej, niż powinien. Od czasu do czasu obejrzy jakiś film, ale częściej sięgnie po serial w domowym zaciszu. Niepoprawny fanatyk wszystkiego, co pochodzi z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?