Wideo z koncertu muzyki Wiedźmina 3 za darmo na GOG.com!

Promocje na GOG.com z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości trwają w najlepsze. Po przecenieniu ogromnej ilości gier od polskich twórców, teraz serwis oferuje nam kolejny prezent, tym razem zupełnie za darmo.

W nadal trwającej promocji gog-a na polskie gry takiego Wiedźmina 3 ze wszystkim dodatkami możemy kupić za niespełna 60 zł. Dodatkowo już teraz na polskim serwisie dystrybucji cyfrowej gier możemy zdobyć nagranie z koncertu muzyki Wiedźmina 3, nie płacąc ani złotówki. Czas na przypisanie wideo do swojego konta mamy do 11 listopada 2018 r. do godziny 15:00. Wystarczy tylko wejść na stronę główną gog.com i kliknąć w baner. Nagranie z koncertu możemy pobrać rozdzielczości od 720p aż do 4K.

Zobacz również: Promocje na GOG’u z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości!

Wiedźmin 3 koncert

Fot. Zdjęcie z koncertu

Niezwykły koncert muzyki z Wiedźmina 3: Dziki Gon oraz z datków Serca z Kamienia oraz Krew i Wino to aż 2 godziny wspaniałych doznań muzycznych przy udziale między innymi zespołu Percival Schuttenbach. Za soundtrack do gry CD Projekt Red odpowiadają Marcin Przybyłowicz i Mikołaj Stroiński.

Źródło: gog.com | Ilustracja wprowadzenia: CD Projekt Red

Redaktor współprowadzący działu Gry

Gra więcej, niż powinien. Od czasu do czasu obejrzy jakiś film, ale częściej sięgnie po serial w domowym zaciszu. Niepoprawny fanatyk wszystkiego, co pochodzi z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?