Więcej informacji o Torchlight III już wkrótce

Wcześniej znane jako Torchlight Frontiers, Torchlight III skończy swoją zamkniętą betę już w nadchodzący piątek. I w ten sam dzień usłyszymy więcej na temat gry, a być może poznamy też datę jej oficjalnej premiery.

Torchlight III przebyło sporą drogę, chociaż wielu z nas nie miało w zasadzie okazji sprawdzić tego tytułu. Początkowo nawet nie było mowy o kolejnej części głównej serii, a o grze online z podtytułem Frontiers. Twórcy zdecydowali się jednak zmienić swoje plany za sprawą opinii graczy, czego nie spodziewał się w zasadzie nikt. Dlatego że teraz rzeczoną grę zamiast modelu free-to-play z mikropłatnościami będzie można kupić za pełną cenę. A z nią otrzymamy wszystko, co miało się w niej znaleźć z możliwością rozgrywki bez stałego połączenia z internetem.

Zobacz również: Gigantozaur: Gra – recenzja. Idealny prezent na dzień dziecka?

W ten piątek, czyli 29 maja zakończy się zamknięta beta gry. Tego samego dnia o godzinie 20:00 czasu polskiego na oficjalnym kanale Twitch gry odbędzie się transmisja. Na tej transmisji natomiast mamy dowiedzieć się, kiedy Torchlight III zostanie udostępnione szerszej publiczności. Niewykluczone, że wraz z tą informacją poznamy datę premiery gry. Oprócz tego mamy poznać plany na przyszłość produkcji.

Torchlight III

Fot. materiały prasowe

Zobacz również: Najlepsze gry 2020 roku – ranking aktualizowany!

Torchlight III jest grą RPG akcji. Ponownie będziemy musieli stawić czoła przeciwnikom, którzy zagrażają porządkowi świata. Na swojej drodze napotkamy znane i nowe potwory, z których otrzymamy punkty doświadczenia, ale i przedmioty, które wzmocnią naszą postać. Podczas tych przygód nie zabraknie zwierzęcego towarzysza, który pojawiał się już w poprzednich częściach gry. Podzielona na akty zabierze nas w nowe i różnorodne miejsca. Poza rozbudowanym systemem craftingu i systemem map z poprzedniczki, Torchlight III ma wprowadzić parę nowości. Największą z nich jest własny fort, którego wygląd możemy zmieniać, a w nim między innymi ulepszać swój sprzęt do granic możliwości.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Zmuszony do napisania o sobie w trzeciej osobie, bo już wszyscy tak piszą. Jako byłemu fobikowi społecznemu nie uśmiecha się mu to za specjalnie, ale przez to w szczególności lubi gry z gatunku life sim i te w świecie post-apo. Oprócz tego odnajduje się też w muzyce, ostatnio coraz bardziej, ale koniecznie melancholijnej. Być może to ten cichy dzieciak z klasy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?