Wiedźmin 3 z datą premiery na Switchu [Gamescom 2019]

Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Kompletna zadebiutuje na Switchu w październiku. CD Projekt RED udostępniło świeży zwiastun gry oraz gameplay.

CD Projekt RED rozwiało wszelkie wątpliwości i ujawniło datę premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Kompletna na Nintendo Switch. Na popularnym pstryku zagramy już 15 października. Nie potwierdziły się zatem przecieki ze sklepów internetowych, które wskazywały debiut na 24 września.

Zobacz również: Cyberpunk 2077 trafi na Google Stadia [Gamescom 2019]

Poza nowym zwiastunem gry, do sieci trafiło także wideo z prezentacją rozgrywki, które wzbogacone jest o narrację deweloperów. Tym razem o przenośnym Wiedźminie 3 opowiadają menedżera ds. społeczności Paweł Burza oraz starszy projektant zadań przy Dzikim Gonie i główny projektant zadań przy dodatkach Serca z Kamienia, oraz Krew i Wino – Paweł Sasko.

Gameplay pozwala rzucić okiem na płynność rozgrywki oraz grafikę. Tytuł można również zobaczyć na żywo podczas trwających obecnie targów Gamescom 2019 w Kolonii. Gra jest dostępna na stoisku Nintendo.

Zobacz również: Nowa zawartość do Fortnite dzięki zestawom PlayStation!

Zgodnie z tytułem Wiedźmin 3 na Switchu dostępny będzie w jednej wersji, w której znajdzie się podstawka oraz wszystkie dodatki. Deweloperom udało się znacznie skompresować grę, dzięki czemu z 70 GB (dane z PlayStation 4) wymaganej pamięci, zrobiło się dokładnie 28,1 GB. W przeciwieństwie więc do takich produkcji jak Doom czy Wolfenstein II: The New Collossus nie będziemy musieli pobierać dodatkowych danych z sieci po zakupie fizycznej wersji gry.

Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Kompletna jest już dostępny w przedsprzedaży, zamówień można dokonać m.in. na oficjalnej stronie.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Pasjonat gier wszelakich (szczególnie polskiego gamedevu), entuzjasta powieści fantastycznych oraz horrorów i fan długich spacerów z psem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?