Wielki hit PS4 Detroit: Become Human z szansą na kontynuacje

Detroit: Become Human okazało się nie małym sukcesem. Jest to także najlepiej sprzedająca się gra wyprodukowana przez studio Quantic Dream. Firma nie raz dała jasno do zrozumienia, że nie ma zamiaru tworzyć następnych części swoich produkcji skupiając się na nowych tematykach i historiach. Pojawił się jednak cień szansy, że ich najnowsze dzieło może doczekać się kontynuacji.

Zobacz również: Powolna agonia Agony!

Podczas ostatniej akcji Ask-Me-Anything w serwisie Reddit szef studia, David Cage został zapytany przez jednego z użytkowników o ewentualną kontynuację historii Detroit: Become Human. Twórca odpowiedział, że firma wróci do gry, gdy tylko będą mieli do przedstawienia ciekawe zagadnienia wpisujące się w realia wykreowanego świata.

Pytanie padło także w kwestii ewentualnych dodatków DLC do podstawki. Tutaj udzielił on odpowiedzi bardzo wymijającej, twierdząc, że na ten temat nie może jeszcze udzielić jednoznacznych deklaracji. David Cage twierdzi, że studio już teraz stoi w rozkroku pomiędzy fanami oczekującymi Detroit: Become Human 2 oraz tymi, którzy liczą na DLC i w pewnym momencie będzie musiało zdecydować się, którą ścieżkę obrać.

Jasno da się więc wyczytać między wierszami, że Quantic Dream rozważa dalsze prace nad swoim najnowszym dziełem. Prawdopodobnie usłyszymy jeszcze o tej marce, o ile twórcy znajdą ciekawy temat do zaprezentowania graczom.

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2018/06/23/quantic-dream-talks-detroit-become-human-sequel-dlc/ / Ilustracja wprowadzenia: Mat. prasowe 

Miłośnik gier i wszystkiego co związane z tematyką fantasy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?