Advertisement

Wirtualny bilet na BlizzCon 2018 już dostępny!

Wielkie święto fanów produkcji Blizzarda zbliża się wielkimi krokami! Już za niespełna dwa miesiące słoneczne Los Angeles wypełni się po brzegi graczami World of Warcraft, Hearthstone, StarCraft, Diablo, Heroes of the Storm i Overwatch. Jednak oczywiście nie każdy może sobie zafundować wycieczkę za ocean i dlatego, już tradycyjnie, Blizzard oferuje fanom bilet wirtualny!

Dzisiaj, tuż po północy, rozpoczął się oficjalny stream, który rozpoczyna coś w rodzaju sezonu BlizzCona. Do sprzedaży trafiły wirtualne bilety, a co za tym idzie, pojawiły sie również prezenty dla szczęsliwych posiadaczy cyfrowych przepustek! W tym roku jednak giftów ma być więcej i w zupełnie nowej formie.

Otóż prezenty będą pojawiać się regularnie co tydzień, aż do samego BlizzConu, co daje nam 7 niespodzianek. Pierwsza z nich została już zaprezentowana i jest nią legendarny skin do postaci z gry Overwatch – Sombry. Skórka przeinacza ją w Łowczynię Demonów znaną z innej produkcji Blizzarda – Diablo III. Dużo wskazuje na to, że za tydzień pojawi się niespodzianka związana z Heroes of the Storm.

Fot. mat. prasowe

Zobacz również: To Twoja Odyseja! Zwiastun Assassin’s Creed: Odyssey z polskim dubbingiem!

Tegoroczny bilet wirtualny ma być zdecydowanie bardziej interaktywny. Widzowie będą mogli bardziej wczuć się w klimat wielkiem imprezy i zobaczyć dużo więcej niż dotychczas.

W Wirtualny bilet możecie się zaopatrzyć pod tym linkiem. Za obejrzenie imprezy Blizzarda zapłacimy 49,99 $, czyli o 10$ więcej niż w tamtym roku.

Źródło: battle.net /  Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?