the old guard background Advertisement

Wolfenstein: Youngblood – córki Blazkowicza w natarciu! Oto zwiastun

Odnowiona seria kultowego FPS-a odnosi takie sukcesy, że kolejna odsłona była kwestią czasu. Tym razem czas na Wolfenstein: Youngblood.

Jak szybko możemy się przekonać na trailerze, od finału drugiej części minęło wiele lat. Urodzone przez polską wybrankę Blazkowicza bliźniaczki są już dorastającymi dziewczynami. Punktem wyjścia fabuły jest zaginięcie ich sławnego ojca, który niespodziewanie wycofał się z życia publicznego gdzieś do okupowanej przez nazistów Francji. Jess i Soph muszą zebrać się w sobie i ruszyć na pierwszą tak poważną misję.

Zobacz również: Zwiastun nadchodzącego trybu do Star Wars Battlefront II!

Jak widać, zmiana klimatu będzie dość radykalna – a na pewno znacznie bardziej niż przy przejściu z New Order do New Colossus. Czy poza świeżym spojrzeniem, otrzymamy grę godną tej znakomitej serii? Wkrótce się pewnie przekonamy.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?