World of Warcraft: Battle for Azeroth i Monster Hunter: World otrzymają nowe oblicze dzięki sterownikowi Game Ready

Gracze PC będą mieć spory powód do radości. Ekipa Nvidia przygotowała zupełnie nowe sterowniki, który znacząco poprawią wydajność dwóch nadchodzących produkcji: World of Warcraft: Battle for Azeroth oraz Monster Hunter: World. Fani oczekujący na te produkcje mieli dużo obaw o ich odpowiednią optymalizacje na komputerach stacjonarnych, jednak wiele wskazuje na to, że wszystko jest na dobrej drodze.

Sterwoniki Game Ready zostaył stworzone specjalne z myślą o najnowszym dodatku do kultowego MMORPG od Blizzarda. Nie przeszkodzuło to jendak producentowi kart graficznych poszerzyć krąg benefitów lepszej optymalizacji o produkcję Capcom, która rozeszła się głośnym echem wśród graczy konsolowych, a już niedługo trafi na PC.

Zobacz również: Legendarne psiaki powracają! W sierpniu zapolujemy na Raikou

Nvidia nie informuje o dokładnej dacie premiery nowych sterowników. Udzieliła jedynie informacji, iż pojawią się one na rynku nie później niż w dniu premiery dedykowanej produkcji ( 9 sierpnia dla Monster Hunter: World i 14 sierpnia dla World of Warcraft: Battle for Azeroth).

Na zbliżających się targach gamescome producent kart graficznych przedstawi graczom obie gry. Przewidziana jest także prezentacja możliwości nowych sterowników, a także konkurs ze specjalnymi nagrodami.

Nie wiadomo jeszcze, czy inne produkcje otrzymają dedykowane sterowniki Game Ready, jendak wydaje się, że jest to jedynie kwestia czasu. Nvidia jasno stwierdza, iż za cel postawiła sobie maksymalizacje możliwości swoich kart, więc kolejne sterowniki Game Ready są jedynie kwestią czasu.

Źródło: geforce.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?