World of Warcraft – trwa nowe wydarzenie poprzedzające premierę najnowszego dodatku!

Zanim w Battle for Azeroth całą planetę ogarnie wojna, Magni Miedziobrody wzywa bohaterów Hordy i Przymierza, by pomogli mu ustabilizować potworną ranę umierającego świata. Już teraz gracze w World of Warcraft mogą się udać do Silithusu i wykorzystać moc swego legendarnego oręża, by pomóc Magniemu w wykonaniu tej arcyważnej misji. Śmiałkowie, którzy odważą się na ten krok, odkryją niebawem, że ich Artefakty stają się coraz bardziej niestabilne… ale zyskują również nowe, niecodzienne moce.

Wojna o Azeroth zbliża się wielkimi krokami! To dla graczy idealny moment, by podjąć się niewykonanych jeszcze misji i wyzwań w dodatku Legion, zanim niektóre z nich znikną na dobre wraz z premierą Battle for Azeroth.

Fot. mat. prasowe

Zobacz również: Ruszyły zapisy do testów Fear the Wolves

  • Ukończenie wyzwania związanego z Artefaktem: zadanie dające w Wieży Magów dostęp do wyzwań związanych z Artefaktami będzie teraz dostępne przez cały czas. Gracze mogą udać się na Strzaskane Wybrzeże i wielokrotnie podejmować próby sprostania wyzwaniu, by zdobyć prestiżową transmogryfikację Artefaktu, zanim możliwość ta zniknie na zawsze.
  • Nagrody za rajdy w dodatku Legion: gracze biorący udział w rajdach nadal mają czas, by zdobyć wspaniałego wierzchowca – Purpurowego Czaroskrzydłego (Violet Spellwing) oraz dwa Wspaniałe osiągnięcia (Feats of Strength) za pokonanie Argusa Zgubę Stworzenia na różnych poziomach trudności. Wspaniałe osiągnięcia znikną wraz z najbliższą aktualizacją gry (szczegóły niebawem), a możliwość zdobycia wierzchowca pozostanie w grze aż do premiery dodatku Battle for Azeroth 14 sierpnia.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?