the old guard background Advertisement

Wreszcie jest! Oficjalny zwiastun Borderlands 3!

Tak jak się spodziewano, PAX East okazał się pierwszą stacją, na której zobaczymy trzecią część tej szalonej serii. I pierwsze wrażenia są jak najbardziej pozytywne!

Ekipa z Gearbox od pewnego już czasu droczyła się z fanami, trzymając ich w napięciu, ale tym razem przeszli samych siebie. Starczy powiedzieć, że w trakcie streamu na żywo z początku dali nam do zrozumienia, że prezentują nam… remaster pierwszej części Borderlands. W końcu jednak zlitowali się nad wszystkimi rozczarowanymi i puścili właściwy materiał.

Zobacz również: Pojawiła się zapowiedź Borderlands Mask of Mayhem! Zwiastun trzeciej części już niedługo?

Póki co mamy wstępny obraz tego, jak gra będzie wyglądała, nieco więcej informacji otrzymamy za kilka dni. Zobaczyliśmy kilku starych znajomych, jest też gromadka nowych postaci, na czele z parą złoczyńców. I przede wszystkim wygląda to wszystko znakomicie!

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?