Advertisement

Wrzesień w PS Plus – God of War III i Destiny 2 w ofercie!

Znamy już listę gier, w które będzie nam dane zagrać za darmo we wrzesniu dzięki abonamentowi w PlayStation Plus! Sony po raz kolejny nie zawodzi!

Po lipcowym Heavy Rain oraz sierpniowej Mafii III Sony postanowiło z hukiem zakończyć tegoroczne wakacje. We wrześniu posiadacze PS4 będą mogli pobrać aż sześć tytułów i to nie byle jakich. Jednym z nich jest zeszłoroczne Destiny 2, ale niestety pozbawione dodatków. Kolejnym interesującym tytułem jest zremasterowany God of War III. Jeśli więc jesteście ciekawi chaosu, jaki zapanował w Grecji za sprawą Kratosa, nie wahajcie się ani chwili!

Oprócz powyższych pozycji dla posiadaczy wszytskich platform od Sony do pobrania dostępna będzie przygodówka Another World oraz logiczna gra FPP Q.U.B.E: Director’s Cut. Dla grających na przenośnej Vicie dostępny również będzie Foul Play oraz Sparkle 2. Nie zapominajmy także, że subskrybenci cały czas mogą pobrać imprezową grę Wiedza to Potęga oraz horror Here They Lie przeznaczony dla posiadaczy okularów VR. Jest zatem w czym wybierać na początku jesieni!

Źródło: youtube.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?