Yakuza Kiwami 2 – zakazany romans na nowym zwiastunie

Yakuza Kiwami 2 to remake drugiej części serii Yakuza z PS2. Tytuł ma ukazać się na rynku już 28 sierpnia tego roku na PS4, a tym czasem twórcy raczą nas kolejnym zwiastunem promującym grę.

Najnowsze wideo skupia się na relacji między głównym bohaterem, Kazumą Kiryu, a detektywem Kaoru Sayamą. Ich znajomość nie miała najlepszego początku, gdyż Kaoru chciała aresztować Kazumę. Potem jednak spędzają razem czas, ach relacja powoli przekształca się coś zupełnie innego. Zobaczcie zapowiedź poniżej:

Zobacz również: Devil’s Hunt – kolejna polska produkcja, która zabierze nas wprost do piekła!

Yakuza Kiwami 2 to stworzony przez firmę Sega rozbudowany remake drugiej części serii Yakuza, w której gracze ponownie wcielają się w Kazumę Kiryu. Twórcy zachowali historię znaną z oryginalnego tytułu, ale wykorzystali nowocześniejszy silnik oraz usprawnioną mechanikę. Akcja Yakuza Kiwami 2 na PS4 rozgrywa się rok po wydarzeniach znanych z pierwszej Yakuzy, a także remake’u Yakuza Kiwami. Gracze wcielają się w byłego członka japońskiej mafii, który tym razem postara się załagodzić konflikt, narastający stopniowo między dwoma wrogimi klanami – Omi oraz Tojo.

Źródło: YouTube/Sega / GryOnline.pl / Ilustracja wprowadzenia: Sega

Redaktor współprowadzący działu Gry

Gra więcej, niż powinien. Od czasu do czasu obejrzy jakiś film, ale częściej sięgnie po serial w domowym zaciszu. Niepoprawny fanatyk wszystkiego, co pochodzi z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?