Zapomniane pory roku – płatny mod do Skyrim wprowadza nowe obszary i artefakty

W ramach Creation Club, czyli usługi wspierającej mody do gier od Bethesdy, pojawiły się Zapomniane pory roku, dodatek do The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition. Dość duży mod wprowadzający cztery nowe lokacje oraz nowe przedmioty.

Jeżeli tęsknicie do przygód w krainie Skyrim z pewnością ucieszy was wiadomość o niedawno opublikowanym modzie Zapomniane pory roku. Stworzona przez fanów zawartość ma wielkość porządnego DLC. Twórcy dodali do gry Ruiny Vardnknd, składające się z czterech dużych obszarów. Jak nietrudno się domyśleć, każdy z obszarów inspirowany jest inną porą roku. Gracze będą mogli zatem zekspolorować: symfonię wiosny, zimowe kuranty, akordy lata i dzwony jesieni. Natkniemy się w nich na pułapki oraz zmyślnie dobranych do klimatu pór roku przeciwników. W trybie przetrwania doznamy również specjalnych warunków, np. szczypiącego mrozu.

Skyrim

Fot. Bethesda

Zobacz również: Anthem – wyposażenie oraz rozwój postaci na nowym gameplayu

Nasze wysiłki nie zostaną oczywiście bez nagrody. Za ukończenie zadań we wszystkich czterech obszarach otrzymamy specjalnego wierzchowca oraz unikalną koronę, na której możemy montować specjalne maski, aby zmieniać jej właściwości. W trakcie eksploracji odnajdziemy także mnóstwo innych przedmiotów przygotowanych przez twórców moda.

Zapomniane pory roku dostępne są na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Warto jednak zaznaczyć, że mod jest płatny, a jego cena wynosi 1200 wirtualnych kredytów, których zakup kosztuje około 54,90 zł.

Źródło i ilustracja wprowadzenia: Bethesda

Z wykształcenia antropolożka kulturowa. Z pasji graczka, filmożerczyni i mól książkowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?