Zapowiedziano Power Rangers: Battle for the Grid!

Fani Power Rangers już mogą zacierać rączki, bo oficjalnie zapowiedziano grę z tego uniwersum. Ma być to bijatyka, za którą odpowiedzialne będzie mało znane studio nWay.

Produkcja powstaje z okazji 25 urodzin marki i ma być dla niej pewnego rodzaju hołdem, jak zapewniają twórcy. Opublikowany został też pierwszy zwiastun, z którym możecie zapoznać się poniżej.

Zobacz również: Interaktywny zwiastun Resident Evil 2!

Tytuł ma być przystępny dla początkujących graczy, ale by dojść do mistrzostwa potrzeba będzie wielu godzin treningu. Ważnym jego elementem mają być rozgrywki online, dostępne także między platformami, z wyjątkiem PlayStation 4. Gra ma być też prężnie rozwijana po premierze, a twórcy zapewniają, że z czasem pojawiać będzie się coraz więcej nowej zawartości. Produkcja w dniu premiery ma kosztować 20 dolarów (ok. 75 zł).

Power Rangers: Battle for the Grid dostępne będzie na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch już w kwietniu. Wersja na PC pojawi się później, w nieznanym jeszcze terminie.

Źródło: battleforthegrid.com/ Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Miłośnik wysoko budżetowego kina, gier, anime, seriali, a także maniak Gwiezdnych Wojen. Na Fb do znalezienia na stronie Popkulturysta 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?