Zarezerwuj swój nick przed premierą World of Warcraft Classic!

Wielkimi krokami zbliża się sowity powrót do przeszłości dla wszystkich fanów World of Warcraft. Już 27 sierpnia tego roku, równo o godzinie 00:01 czasu polskiego, swoją premierę będzie miało World of Warcraft Classic, a więc nieznacznie usprawniona pod względem stabilności, podstawowa odsłona kultowego MMORPG.

Jednym z kluczowych elementów rozgrywki jest oczywiście nazwa naszej postaci. Każdy gracz sieciowych RPG dobrze wie jak trudno wymyślić odpowiedni nick, a także doskonale zna ból związany z przerażającą informacją o tym, iż ktoś już wpadł na taki sam idealny pomysł i już hula po świecie z naszym wymarzonym nickiem. W tej kwestii rządzi prosta zasada – kto pierwszy ten lepszy, dlatego też warto mieć na uwadze, że już od dzisiaj gracze z aktywnym abonamentem World of Warcraft mogą wstępnie tworzyć postacie, a co za tym idzie, rezerwować nicki na przyszłą rozgrywkę!

Zobacz również: Walmart usuwa ze swoich sklepów strzelanki!

Z naszej strony możemy tylko szepnąć słówkiem, że pocztą pantoflową rozniosła się informacja o tym, iż polskim serwerem został okrzyknięty Shazzrah EU (PvP). Tak więc, jeżeli liczycie na rozgrywkę z rodakami, warto właśnie tam stworzyć swoją pierwszą postać. Pozostaje życzyć jedynie powodzenia i do zobaczenia pod koniec sierpnia w Azeroth!

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?