Zestaw gier z kreskówki Steven Universe już w sprzedaży

Fani Stevena Universe’a – popularnego serialu animowanego spod szyldu Cartoon Network – będą mogli ponownie zanurzyć się w świat szalonego RPG-a. Outright Games przygotował specjalny zestaw, zawierający w jednym pudełku obie gry z serii Steven Universe. Dystrybutorem gry na polskim rynku jest CDP.

W ukazującym się dziś na rynku wydawnictwie na graczy czekają dwie niesamowite przygody ze świata Stevena Universe’a – młodego członka grupy superbohaterów zwanej Kryształowymi Klejnotami. Fabułę gry przygotowano we współpracy z twórcami serialu i aktorami udzielającymi głosu ulubionym bohaterom. Na graczy czekają nowe przygody i wiele lokacji do odkrycia. Wszystko to po raz pierwszy dostępne na fizycznym wydaniu, na wszystkie najpopularniejsze konsole – PlayStation 4, Nintendo Switch i Xbox One.

Steven Universe: Save the light to RPG akcji łączący starcia w systemie turowym z eksploracją świata w czasie rzeczywistym. W Beach City pojawiła się tajemnicza wojowniczka, która wykradła potężną broń mogącą zniszczyć całą magię na świecie. Jedynie Steven jest w stanie ją powstrzymać. W towarzystwie dzielnych Klejnotów, rusza w trudną i wymagającą podróż…

Cechy gry:
• 7 postaci znanych z serialu: Masz pełną dowolność w doborze zespołu. Walcz z wrogami światła, grając jako Steven, Granat, Perła, Ametyst, Connie, Greg i Perydot! Wykorzystuj ich niepowtarzalne umiejętności, aby rozwiązywać zagadki i walczyć z czarnymi charakterami.
• Nowy Klejnot: Staw czoła nowemu Klejnotowi, który stworzyła Rebecca Sugar. Kim jest ten potężny wojownik i co robi z powrotem na Ziemi?
• Fuzje: Przygotuj się na niewiarygodne ruchy kombo i fuzje klejnotów! Dokonuj fuzji, aby grać jako Stevonnie, Kwarc Dymny, Opal, Sardonyks i Sugilit!

OK K.O.! Let’s play heroes – w tej odsłonie głównym bohaterem jest miniaturowy K.O. walczący, robiący wślizgi i ciosy combo, torując sobie drogę przez hordy robotów Lorda Boxmore’a, aby ocalić Lakewood Plaza Turbo. W tej grze przygodowej stworzonej w oparciu o przepełnioną akcją animowaną serię Cartoon Network możesz rozwijać umiejętności, odblokowywać nowe ciosy, zbierać karty bohaterów Plazy, a następnie wykorzystywać ich moce w walkach podczas wykonywania mnóstwa szaleńczych zadań.

Cechy gry:
• K.O. JEST OK!
Wpadnij w wir walki, zdobywaj umiejętności w walce, aby podnieść poziom K.O. i odblokowuj nowe potężne ciosy!
• ZWIEDŹ LAKEWOOD PLAZA TURBO!
Trzymaj się blisko ulubionych bohaterów Lakewood Plaza Turbo, bierz udział w szaleńczych walkach z robo-najeźdźcami i wykonuj zadania na prośbę wielu zwariowanych postaci!
• ZBIERZ WSZYSTKIE KARTY MOCY!
Zbierz wspaniałą kolekcję Kart mocy. Każda karta po odblokowaniu pozwala na przeprowadzenie potężnego ataku wspomagającego bohatera podczas walk!

Nowy zestaw będzie dostępny w sprzedaży od 17 maja 2019 r. w sieciach i sklepach partnerskich CDP, m.in. Media Expert, MediaMarkt, Empik i innych dobrych sklepach z grami.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca Redaktora Naczelnego

Początkujący scenarzysta, zapalony publicysta i sfiksowany popkulturowiec.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?