Advertisement

Zmiana na najwyższym szczeblu w Blizzardzie! J. Allen Brack nowym prezesem!

Szokująca wiadomość trafiła do sieci za pośrednictwem oficjalnego wpisu na forum Battle.Net Blizzarda. Po 27 latach Mike Morhime rezygnuje ze stanowiska prezesa i przekazuje swoje obowiązki J. Allenowi Brackowi! Zapewne nikt nie spodziewał się takiego obrotu wydarzeń, w dodatku na miesiąc przed BlizzConem 2018.

Większość z nas zapewne kojarzy Mike’a Morhime’a z ceremonii otwarcia BlizzCon. Rok w rok wygłaszał on przemówienie, które stanowiło oficjalne rozpoczęcie święta fanów gier Blizzarda. Jako głównodowodzący całą wytwórnią gier wideo, witał zgromadzonych, podsumowywał ubiegły rok i dotychczasowe osiągnięcia, jak i zapowiadał co może nas czekać w świetle nadchodzących zapowiedzi.

Wszystko wskazuje na to, że w tym roku tradycyjne exposé wygłosi już nowy prezes Blizzarda – J. Allen Brack.

Fot. mat. prasowe

Zobacz również: World of Warcraft Classic grywalny na BlizzConie 2018!

W oficjalnym wpisie Allen Brack podziękował Mike’owi za 27 lat świetnej pracy włożonej zarówno w mentorowanie pracownikom, jak i w produkcję gier komputerowych. Wyraził on również swą dumę i zaszczyt z zostania prezesem firmy, do której przyjęcie do pracy trzynaście lat temu było spełnieniem marzeń. Dodatkowo Allen informuje, że Morhime nie odchodzi zupełnie z Blizzarda, gdyż zostanie jego osobistym doradcą, z czego jest bardzo zadowolony.

Jak ten stan rzeczy wpłynie na produkcje? Kto i jak powita nas na tegorocznym BlizzConie? I najważniejsze – KTO BĘDZIE GRAŁ NA BASIE W ETC?! Tyle pytań… Jednak już 2 listopada poznamy zapewne odpowiedź na większość z pytań, a przynajmniej na te dwa ostatnie.

Źródło: battle.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?