Znamy mapę świata z Red Dead Redemption 2!

Do sieci trafiła pełna mapa świata z RDR 2, patrząc na jej rozmiary możemy spodziewać się co najmniej kilkudziesięciu godzin rozgrywki. Rockstar po raz kolejny raczy nas ogromnym terenem, gracze powinni przygotować sobie dużo wolnego czasu, bo produkcja nie zapowiada się na zbyt krótką. Co więcej, okazuje się, że plotka krążąca niedawno po internecie okazała się prawdziwa i rzeczywiście odwiedzimy lokacje z poprzedniej części. Jednak w porównaniu z nowymi terenami wygląda to tylko na wstęp do kilka razy większego świata.

Fot. Eurogamer. Net

Zobacz również: Gracze obrazili się na Square Enix za szybką obniżkę ceny Shadow of the Tomb Raider

Red Dead Redemption 2 to prequel świetnych gier studia Rockstar, które debiutowały kolejno w 2004 i 2010 roku. Jest to przygodowa gra akcji z elementami TPS’a i otwartym światem w westernowym klimacie. W grze wcielimy się w Arthura Morgana, członka gangu Dutcha van der Lindego, który po nieudanym napadzie sam staje się ofiarą muszącą się ukrywać i walczyć o przetrwanie. Produkcja oddaje do naszej dyspozycji ogromny, otwarty świat: od terenów górskich, po malownicze prerie, lasy oraz pełne mieszkańców miasta.

Produkcja trafi na PlayStation 4 oraz Xbox one już 26 października.

Źródło: eurogame.com/Ilustracja wprowadzenia: fot. mat. prasowe

Dziennikarz

Miłośnik wysoko budżetowego kina, gier, anime, seriali, a także maniak Gwiezdnych Wojen. Na Fb do znalezienia na stronie Popkulturysta 😉

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?