Znamy plany Ubisoftu na rozwój For Honor!

Ubisoft nie przestaje wspierać i rozwijać For Honor, w 2019 roku gracze mogą liczyć na naprawdę sporo nowych treści. Otrzymamy między innymi aż czterech nowych bohaterów, po jednym dla każdej z frakcji.

Nowy rok został określony jako Rok Omenu i wprowadzi sporo nowości, więc na pewno nie będzie można narzekać na nudę. Oprócz bohaterów, pojawią się także cztery wydarzenia sezonowe oraz jedno na Halloween. Gracze doczekają się też nowych map oraz poprawek w balansie rozgrywki.

fot. mat. prasowe

Zobacz również: Resident Evil 2 Remake – nowy gameplay pokazuje tryb Noir!

Pierwszy z nowych bohaterów to rycerz i pojawi się już 31 stycznia, wraz z rozpoczęciem nowego sezonu. Kolejne postacie będą stopniowo wprowadzane na przestrzeni całego roku. Będą oni kosztować 15 tysięcy Stali, ale posiadacze przepustek dostaną ich za darmo, tydzień przed premierą. Co więcej otrzymają oni efekt, możliwy do nałożenia na bohatera, status Czempiona na 30 dni oraz 5 skrzynek z nieznaną zawartością.

For Honor dostępne jest komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Źródło: forhonor.ubisoft.com/ Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Miłośnik wysoko budżetowego kina, gier, anime, seriali, a także maniak Gwiezdnych Wojen. Na Fb do znalezienia na stronie Popkulturysta 😉

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?