Znamy wrześniową ofertę PS Plus!

Kolejny miesiąc – kolejna dawka gier bez dodatkowych opłat dla subskrybentów PlayStation Plus! Trzeba przyznać, że Sony od czasu uszczuplenia swojej oferty do dwóch gier miesięcznie zadecydowanie stawia na jakość a nie ilość. Przekonajcie się sami co w tym miesiącu przygotował dla nas japoński gigant.

Posiadacze PS Plus mogą już rozpocząć ładowanie kontrolerów i otrzeć łzy związane z nieuniknionym końcem wakacji. A wszystko to dlatego, że już za kilka dni do oferty trafią naprawdę mocne tytuły: Batman: Arkham Knight oraz Darksiders III. W pierwszym z nich wcielimy się w Mrocznego Rycerza, który będzie musiał zapanować nad chaosem trawiącym ulice Arkham City. Zrobimy to oczywiście w widowiskowy sposób wspinając się po wysokich budynkach, korzystając z niesamowitych gadżetów oraz za pomocą nietuzinkowego Batmobilu.

Zobacz również: Spider-Man: Game of the Year Edition już dostępny!

W Darksiders III poznamy losy trzeciego z czterech Jeźdźców Apokalipsy – Furii. W tym efektownym hack’n’slashu trafimy na postapokaliptyczną Ziemię opanowaną przez krwiożercze bestie. Naszym zadaniem będzie wytropienie i upolowanie Siedmiu Grzechów Głównych, a w efekcie przywrócenie równowagi między dobrem a złem.

Gry dostępne do pobrania będą już od 3 września.

Źródło: blog.eu.playstation.com / Ilustracja wprowadzenia: PlayStation

Dziennikarz

Entuzjasta kina klasycznego, fan filmów SCI-FI ubiegłego wieku oraz nałogowy konsolowiec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?