Znany długość gry Marvel’s Spider-Man!

Posiadacze konsoli Playstation 4 nie mogą narzekać. Na wiosnę dostali fantastycznego God of War, a teraz nieuchronnie zbliża się premiera najnowszej produkcji o przygodach Człowieka-Pająka, który zapowiada się na najlepszą grę o Spider-Manie.

Jeden z fanów, na fali rosnącego hype’u, zapytał na Twitterze pracownika Insomniac Games o czas potrzebny do ukończenia gry Marvel’s Spider-Man. James Stevenson, dyrektor komunikacji studia odpowiedzialnego za produkcję w taki sposób odpowiedział na pytanie

Zobacz również: Assassin’s Creed Odyssey – do sieci wyciekła mapa świata!

20 godzin latania po Nowym Jorku bez większości zadań pobocznych, prawdopodobnych DLC? Brzmi naprawdę dobrze i zapowiada kawałek solidnej rozgrywki dla fanów Spidey’a. Nasze wrażenie z kilku godzin rozgrywki możecie przeczytać tutaj.

Marvel i Insomniac Games łączą swe siły, aby stworzyć zupełnie nową, autentyczną historię Spider-Mana. Takiego bohatera jeszcze nie spotkaliśmy, ani nie widzieliśmy w filmie. Oto doświadczony Peter Parker, który potrafi już walczyć z przestępcami w Nowym Jorku, a jednocześnie ma problemy w życiu osobistym i zawodowym. Tymczasem na swoich barkach dźwiga odpowiedzialność za los dziewięciu milionów nowojorczyków.

Premiera Marvel’s Spider-Man już 7. września!

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: PlayStation 

Stały współpracownik

Boks, filmy, futbol. To moje trzy pasje. A Marlon Brando, Tom Hardy i Christian Bale to moja trójca święta.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

RTH pisze:

Jeżeli chodzi o DLC to w PS store jest już info że po premierze pojawią sie 3 nowe epizody + skórki na postacie

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?