Zwiastun fabularny Just Cause 4! Rico w tarapatach

Już tylko kilka miesięcy dzieli graczy od ponownego wcielenia się w Rico i sianie zamętu przy pomocy wyrzutni linek. Nie da się ukryć, że fabuła w serii Just Cause nigdy nie była ważnym elementem i stanowiła jedynie tło dla niczym nieskrępowanej rozwałki. Twórcy postanowili, aby w Just Cause 4 fabuła była elementem, który zaciekawi i przyciągnie nowych graczy chętnych do spotkania z niecodziennym agentem do zadań specjalnych.

Zobacz również: Ubisoft ujawnia szczegóły na temat Assassin’s Creed III Remastered

Fabułę każdej z poprzednich odsłon serii można by streścić w kilku zdaniach. Just Cause nigdy nie stawiało na ambitne historie. Tym razem gracze mają zostać pozytywnie zaskoczeni. Główny bohater będzie chciał odkryć prawdę na temat śmierci swojego ojca. W tym celu trafi na wyspę Solis, która poza odpowiedzią na nurtujące go pytania jest siedliskiem bandziorów z którymi będzie musiał zmierzyć się Rico.

Zobacz również: Nintendo zamieni twojego smartfona w starego GameBoya

Protagonista w pogoni za prawdą odkryje tajemnice jakich nikt nigdy miał nie poznać. Będzie musiał również rozwikłać zagadkę paranormalnych warunków atmosferycznych jakie nawiedzają wyspę. W tym celu gracz ponownie będzie musiał znaleźć sprzymierzeńców, którzy pomogą mu w wykonaniu ciężkich misji. Zwiastun fabularny zdradza także, że pomimo dużego nacisku na fabułę ponownie będziemy mogli cieszyć się dużą swobodą w świecie oraz będziemy świadkami niecodziennych wyczynów kaskaderskich.
Premiera Just Cause 4 została zaplanowana na 4 grudnia na PlayStation 4, Xbox One oraz pecety.

Źródło: Youtube.com@CustCause / Ilustracja wprowadzenia: Mat. prasowe

Miłośnik gier i wszystkiego co związane z tematyką fantasy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?