Advertisement

Zwiastun pierwszego DLC do Marvel’s Spider-Man! Jest Black Cat!

Chociaż do premiery gry Marvel’s Spider-Man pozostało nam jeszcze kilka dni to już obejrzeć możemy zwiastun pierwszego DLC – The Heist. Zobaczyć możemy w nim Black Cat! Premiera rozszerzenia 23 października!

The Heist będzie pierwszym z trzech zaplanowanych rozszerzeń do Marvel’s Spider-Man, które razem noszą nazwę  The City Never Sleeps. Kolejne rozdziały dodatku czyli Turf Wars i Silver Lining – będą dostępne odpowiednio w listopadzie i grudniu. Wszystkie DLC dostępne będą dla posiadaczy przepustki sezonowej, istnieć będzie również możliwość ich oddzielnego zakupu.

Marvel i Insomniac Games łączą swe siły, aby stworzyć zupełnie nową, autentyczną historię bohatera, którym jest Spider-Man. Takiego bohatera jeszcze nie spotkaliśmy, ani nie widzieliśmy w filmie. Oto doświadczony Peter Parker, który potrafi już walczyć z przestępcami w Nowym Jorku, a jednocześnie ma problemy w życiu osobistym i zawodowym. Tymczasem na swoich barkach dźwiga odpowiedzialność za los dziewięciu milionów nowojorczyków.

Premiera Marvel’s Spider-Man już 7. września!

Źródło: YouTube

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?