Advertisement

Nadchodzi komiksowa adaptacja Łotra 1! Będą fragmenty, które pominięto w wersji kinowej!

Większość fanów bez wątpienia zdążyła już obejrzeć najnowsze widowisko z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Jednak jeszcze tej wiosny czeka ich kolejna gratka – szykowana jest wersja komiksowa! I zgodnie ze słowami samego twórcy Jody’ego Hausera, dziełko zawierać będzie sceny, które zostały wycięte z filmu!

Komiks bez wątpienia uzupełni naszą wiedzę w stosunku do tego, co już widzieliśmy w Łotrze 1 oraz powieści z uniwersum. Lucasfilm i Gareth Edwards mieli mnóstwo pomysłów na dodatkowe sceny, które ostatecznie nie weszły do filmu. Mam świetną zabawę z tymi materiałami. Adaptacje pomiędzy różnymi mediami od zawsze były znakomitymi okazjami do eksplorowania kolejnych aspektów, jesteśmy więc podekscytowani otrzymaniem nowych materiałów do pracy nad komiksem Łotr 1 – powiedział Hauser.

Można zatem powiedzieć, że dostaniemy wersję reżyserską filmu Edwardsa w komiksowej wersji. Zważywszy na to, że chyba każdego ciekawi wiele dodatkowych szczegółów na temat chociażby relacji Jyn i Sawa Gerrery, która zostałą potraktowana zdecydowanie nazbyt po macoszemu. Czekamy!

Źródło: gamesradar.com/ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?