Injustice 2 – wyjdzie komiks wyjaśniający, co działo się pomiędzy obiema częściami!

Z pewnością co najmniej pewna część fanów pierwszej części Injustice: Gods among us kojarzy Toma Taylor. To właśnie on napisał komiksowy prequel opisujący wydarzenia sprzed zmagań znanych z popularnej gry wideo. 11 kwietnia ma wyjść elektroniczna wersja jego dzieł, które z kolei poruszą to, co działo się pomiędzy pierwszą częścią a nadchodzącym sequelem. 3 maja zaś wypuszczą pierwszy wydruk.

Taylor przeprowadził niedawno wywiad, w którym opowiedział o nowym projekcie.{jcomments off}

Akcja w Injustice 2 rozpoczyna się zaraz po części pierwszej. Superman oraz jego reżim siedzą w więzieniu. Świat dochodzi do siebie, a Batman stara się zebrać wszystko do kupy. Na horyzoncie zaś pojawia się nowe zagrozenie. Na tyle wielkie, że Człowiek ze Stali jako Imperator Ziemi wygląda na całkiem niezłą opcję.

Zobacz również: Injustice 2 – nowy trailer i nowy bohater

Taylor zapowiada, że Batmanowi pozostaną jeszcze pewni sojusznicy – na czele z Harley Quinn w nietypowej dla siebie roli. Sporą rolę mają także odegrać Black Kanary i Blue Bettie. Z kolei Suicide Squad ma być większe i potężniejsze od każdej dotychczasowej wersji, która do tej pory wyszła. 

Budujemy wielkie cossoverowe uniwersum. Jedno kontinuum z kilkoma zmianami na potrzeby gry. Tak jak w przypadku części pierwszej, otrzymałem wczesny egzemplarz gry, żeby móc łatwiej pracować nad komiksem.

Komiks i gry są innymi rozdziałami jednej wielkiejh historii. Nie sądzę, aby ktokolwiek z nas spodziewał się, że to się aż tak rozrośnie.

Najbardziej podekscytowany jestem tym, że powrócę do pracy nad uniwersum, wraz z Jimem Chadwickiem, Bruno Redondo, Mike’iem S Millerem, Rexem Lokusem oraz resztą ekipy z NetherRealm Studio. Właśnie dla tego przedsięwzięcia porzuciłem póki co projekt telewizyjny – The Deep.

Czy Wy również nie możecie się doczekać premiery tej gry?

 źródło: gamespot.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?