• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Podczas trwającego właśnie Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi, Tomasz Kołodziejczak z Egmontu ogłosił zarys planów wydawniczych na najbliższe miesiące, a także przybliżył pierwsze zapowiedzi wydawnictwa na rok 2018. Kołodziejczak zdradził, iż w przyszłym roku Egmont wyda około 200 albumów z komiksami. Miesięcznie powinniśmy spodziewać się 5-6 pozycji od Marvela oraz 6-7 od DC Comics.

Z nowości, jakie ukażą się na polskim rynku, na pewno cieszy zapowiedź długo wyczekiwanego Moon Knighta autorstwa Warrena Ellisa i Declana Shalveya, a jest to prawdopodobnie odpowiedź wydawnictwa na dużą popularność tej postaci wśród polskich czytelników i youtuberów. Prócz tego z Marvel Now dostaniemy takie pozycje, jak Avengers: Time Runs Out autorstwa Jonathana Hickmana, event AXIS (plus tie-in AXIS: Carnage) od Ricka Remendera i kontynuację sagi Jasona Aarona o asgardzkich bogach, gdzie główną bohaterką jest żeńska wersja Thora. Coś dla siebie dostaną też fani Człowieka Pająka, bowiem do księgarni trafi Spider-Man 2099 na podstawie scenariusza Petera Davida. Z klasyków Marvela otrzymamy kolejne części Daredevila oraz Spider-Man/Black Cat: The Evil that Men Do.

ilustracja dc odrodzenie2Fot. Egmont

Fani komiksów DC Comics i Vertigo również nie powinni narzekać na zapowiedzi na kolejny rok. Wydane zostaną takie pozycje, jak PlanetaryTransmetropolitan Warrena Ellisa. Znajdzie się również miejsce dla Infinite Crisis autorstwa Geoffa Johnsa oraz dla 100 naboi Briana Azzarello. W ramach DC Deluxe ukażą się kolejne tomy Wonder Woman i Catwoman, jak również Batman and the Monster Men. Prócz tego, kontynuowane będzie DC Odrodzenie, gdzie co miesiąc dostaniemy po trzy tomy przygód bohaterów DC.

Źródło: Egmont / Ilustracja wprowadzenia: Marvel Comics

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.