the old guard background Advertisement

Zapowiedzi komiksowe Egmontu na grudzień

Pojawiły się już pełne zapowiedzi wydawnictwa Egmont na grudzień w Klubie Świata Komiksów. Cała masa tytułów ukaże się jednego dnia – 7 grudnia. Poniżej tabela z dokładnym spisem oraz cenami albumów.

zapowiedzi egmont grudzien

Jak widać, przed świętami otrzymamy całą paczkę nowych tytułów. Pojawią się pierwsze albumy z cyklu DC OdrodzenieNightwing, Batman Harley Quinn, wszystkie nowe na naszym rynku. Wraca popularny Blacksad – komiks o kocim detektywie – jednak na razie bez tomu trzeciego. W cyklu Mistrzowie Komiksu dostaniemy aż trzy tytuły, w tym wznowienie Sandman – Noce nieskończone. Do tego niespodzianka z okazji 40. urodzin komiksu Thorgal – ponad 200-stronicowy artbook w twardej oprawie. Nie zabraknie też tytułów Marvela: wydane zostaną DaredevilAmazing Spider-Man: Preludium do Spiderversum, Anihilacja, Punisher Maxi Ms. Marvel. Oczywiście to nie wszystko, pełna rozpiska powyżej.

Zobacz również: Zapowiedzi komiksowe Egmontu na listopad

Źródło: informacja prasowa; ilustracja wprowadzenia: okładka Nightwing. Lepszy niż Batman

Stały współpracownik

Interesuję się literaturą, z dużym naciskiem na fantastykę. Robiłam konwenty, dłubię na portalach. I dużo piszę o dinozaurach. Możecie mnie poczytać w różnych miejscach, ostatnio na blogu MatkaPrzełożona.wordpress.com

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?