the old guard background Advertisement

Mucha komiks jeszcze w październiku – zobacz plansze!

Wydawnictwo Mucha Comics na swoim profilu na Facebooku zapowiedziało dwa tytuły, które trafią do sprzedaży 31 października. Jest to kontynuacja oraz totalna nowość.

The Wicked + The Divine. Faustowska zagrywka, wydanie zbiorcze 1-5

Co dziewięćdziesiąt lat dwunastu bogów przyjmuje ludzką postać. Są kochani. Są nienawidzeni. A w ciągu dwóch lat umierają. Zespół twórców odpowiedzialnych za takie serie jak Young Avengers i Phonogram podejmuje nową, wartko toczącą się historię o niezwykłych bohaterach. Witamy w świecie The Wicked + The Divine, w którym bogowie są najpopularniejszymi gwiazdami rozrywki, a gwiazdy muzyki rozrywkowej stają się wszechmocnymi bóstwami. Pamiętaj jednak: nie będziesz żyć wiecznie tylko dlatego, że jesteś nieśmiertelny.

Album zawiera w sobie 5 zeszytów komiksu. Scenariusz: Kieron Gillen, rysunki: Jamie McKelvie, 160 stron, twarda oprawa, 65 zł.

The wicked

wicked1

wicked2

Clipboard

wicked6

 

Jessica Jones: Alias #4

Jessica Jones jest bezwzględnym prywatnym detektywem działającym w najciemniejszych zakątkach uniwersum Marvela. Nie zawsze jednak była w takiej sytuacji.
Kiedyś Jessica działała u boku najpotężniejszych bohaterów na Ziemi – należała do Avengers. Cóż się więc zmieniło? Co sprawiło, że jej kariera bojowniczki walczącej ze zbrodniarzami zakończyła się, zanim się właściwie rozpoczęła? Teraz po raz pierwszy możesz poznać wszystkie ukryte sekrety Jessiki – jak to się stało, że była sierotą, w jaki sposób zdobyła swoją moc, a także jaki mroczny, nieznany jeszcze rozdział z historii uniwersum Marvelazmienił jej życie na zawsze. Gościnnie występują: Peter Parker, Jean Grey, Luke Cage, Ant-Man i Avengers!

W skład albumu wchodzą materiały opublikowane pierwotnie jako ALIAS #22–28. Scenariusz Briand Bendis, rysunki: Michael Gaydos, kolor: Matt Hollingsworth, 176 stron, twarda oprawa, 69 zł.

jessica jones 4

jj5

jj3

jj4

Zobacz również: Gaiman, Sherlock Holmes i Cthulhu w jednym komiksie

Źródło: informacja prasowa, ilustracja wprowadzenia: materiały promocyjne

Stały współpracownik

Interesuję się literaturą, z dużym naciskiem na fantastykę. Robiłam konwenty, dłubię na portalach. I dużo piszę o dinozaurach. Możecie mnie poczytać w różnych miejscach, ostatnio na blogu MatkaPrzełożona.wordpress.com

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?