Zapowiedzi komiksowe Egmontu na styczeń 2018

Wydawnictwo Egmont udostępniło zapowiedzi Klubu Świata Komiksów na styczeń. Tabelę z poszczególnymi tytułami, datami premier, ceną i liczbą stron znajdziecie poniżej. Poniższe tytuły trafią na rynek 24 stycznia 2018 roku.

egmont styczeń

W styczniu na polskim rynku komiksowym zagoszczą kolejne komiksy z linii wydawniczych DC Odrodzenie oraz Marvel Now. W porównaniu do okresu wrzesień-grudzień 2017, od stycznia przyszłego roku na nasz rynek trafiać będę nie cztery (jak dotychczas), a trzy tomy przygód bohaterów ze świata DC. Liczba tomów z Marvel Now pozostaje bez zmian. Na rynek trafią kolejne tomy z Odrodzenia: Superman – Pierwsze próby Superboya, Batman – Jestem samobójcą oraz Green Arrow – Wyspa Blizn. Fani Marvela mogą już zacierać rączki, bowiem w końcu na nasz rynek trafi Moon Knight – Z martwych! Prócz niego od Marvela dostaniemy Spider-Mana 2099 – Nie z tego czasu, Uncanny Avengers – Preludium do Axis oraz klasycznego Wolverine’a. W styczni Egmont uraczy nas tylko (portfele się cieszą) 14 komiksami (stan na 23.11.2017). Prócz Marvela i DC Comics, coś dla siebie znajdą również fani Gwiezdnych WojenSmerfów czy Czarnego Młota.

Źródło: Swiatkomiksu.pl / Ilustracja wprowadzenia: Marvel Comics

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?