• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wydawnictwo Egmont udostępniło zapowiedzi Klubu Świata Komiksów na luty. Tabelę z poszczególnymi tytułami, datami premier, ceną i liczbą stron znajdziecie poniżej. Poniższe tytuły trafią na rynek 7 i 21 lutego 2018 roku.

Egmont luty 2018Fot. swiatkomiksu.pl

W lutym na polskim rynku komiksowym zagoszczą kolejne komiksy z linii wydawniczych DC Odrodzenie oraz Marvel Now. Tak samo jak w styczniu, w lutym na rynek trafią nie cztery (jak w okresie wrzesień-grudzień 2017), a trzy tomy przygód bohaterów ze świata DC. Liczba tomów z Marvel Now pozostaje bez zmian. Na rynek trafią kolejne tomy z Odrodzenia:  Superman Action Comics – Powrót do Daily Planet, Aquaman – Nadpływa Czarna Manta oraz Liga Sprawiedliwości – Epidemia. Fani Marvela nie powinni narzekać, bowiem na rynek trafi kolejny event, a tym razem chodzi o 250-stronicowe Avengers i X-Men - Axis! Prócz niego od Marvela dostaniemy Deadpool - Axis, Axis - Carnage i Hobgoblin oraz klasyczne Anihilacja - Podbój. Nie można też zapomnieć o 100 nabojach Briana Azzarello, które wydawane były kiedyś przez Mandragorę. W styczniu Egmont uraczy nas tylko (portfele znowu się cieszą) 16 komiksami (stan na 23.12.2017). Prócz Marvela i DC Comics, coś dla siebie znajdą również fani Hellboya, Lucky Luke'a oraz Kucyka Pony.

Źródło: Swiatkomiksu.pl / Ilustracja wprowadzenia: Marvel Comics

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.