Zapowiedzi komiksowe Egmontu na kwiecień 2018

Wydawnictwo Egmont udostępniło zapowiedzi Klubu Świata Komiksów na kwiecień. Tabelę z poszczególnymi tytułami, datami premier, ceną i liczbą stron znajdziecie poniżej. Poniższe tytuły trafią na rynek 5, 11 i 18 kwietnia 2018 roku. Poniżej pełna lista tytułów.

Screenshot 20180223 123143

W kwietniu Egmont wypuści już tradycyjnie po trzy egzemplarze komiksów z linii Marvel Now! i DC Odrodzenie. Będą to następujące tytuły: Deadpool – Wszystko, co dobre…Hawkeye – L.A. WomanUncanny X-Men – Mutant omega od Marvela oraz Hal Jordan i Korpus Zielonych Latarni – Światło w butelceNightwing – BlüdhavenSuicide Squad – Oddział Samobójców – Przy zdrowych zmysłach od DC Comics. Prócz tego Egmont uraczy nas kolejnym tomem Punisher Max oraz Catwoman – Pod presją. Na uwagę zasługuje też Saga o Potworze z Bagien, Thorgal – Młodzieńcze Lata oraz Transmetropolitan. W marcu Egmont planuje wypuścić na rynek 23 nowe komiksy.

Źródło: Swiatkomiksu.pl / Ilustracja wprowadzenia: Marvel Comics

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?