W Asgardzie zaszły zmiany! Premiera komiksu Thor Gromowładna!

Już dziś na polskim rynku premiera nowego komiksu z serii Marvel Now Thor Gromowładna, w którym syna Odyna zastępuje jego niegdysiejsza miłość, znana z dwóch pierwszych części filmów z jego udziałem, Jane Foster. Jak pisze w najnowszym artykule Tomasz Drozdowski Thor Gromowładna to argument, iż nie należy się bać zmian i zdecydowanie warto sięgnąć po te pozycje! 

Thor Gromowładna

Zobacz również: Nowe oblicza superbohaterów! Całkiem nowi, całkiem inni!

Kontynuacja serii Thor Gromowładny. Odinson okazał się niegodny nosić swego magicznego młota. Mjolnir spoczął na Księżycu i – jak dotąd – nikt nie zdołał go podnieść. Nikt poza tajemniczą kobietą, której prawdziwej tożsamości nie zna nawet wszechpotężny Odyn. Tylko ona może ocalić Ziemię przed najazdem lodowych olbrzymów. Musi jednak mieć się na baczności – Gromowładny nie będzie się biernie przyglądał, jak ktoś inny dzierży jego młot…

Scenariusz tego tomu napisał Jason Aaron, znany z serii Skalp, Thor Gromowładny czy Wolverine i X-Men. Rysunki stworzyli Russell Dauterman (Supurbia) i Jorge Molina (A-Force, X-Men).

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?