Mucha Comics na 2018 – jest katalog!

Wydawnictwo Mucha Comics opublikowało swój pełen katalog wydaniczy z tytułami zaplanowanymi do końca 2018 roku. Fanów komiksu czega naprawdę sporo atrakcji (i wydatków)!

W katalogu znajdziemy wiele kontynuacji dobrze przyjętych serii, np. Jupiter’s Legacy (tom drugi na przełomie czerwca i lipca), Bękartów z południa (tom 4 – październik/listopad) czy Chew, którego albumy ukazują się kolejno w lutym (ósmy), czerwcu (dziewiąty) i październiku (dziesiątka). Trafi do nas także ogromna paczka nowych, świeżych serii. Prezentujemy je poniżej. Okładki mogą się różnić od planowanych przez Muchę.

Astonishing X-Men – tom 1 – wrzesień, 2om 2 – grudzień.

To wznowienie czterech albumów wydanych przez Mucha Comics w latach 2007-2008, tym razem w powiększonym formacie, dwa tomy (12 zeszytów) w jednym.

astonishing x-men

Black Magick – tom 1 – październik-listopad

Nowa seria urban fantasy/kryminalna od Muchy, album zawiera materiały opublikowane w zeszytach 1-5.

black magick tom 1

Jessica Jones – tom 1 – październik

Kolejna po Aliasie seria o specyficznej bohaterce Marvela. Tom zawiera zeszyty 1-6.

jessica jones 1

Moonshine – Tom 1 – październik/listopad

Komiks autorstwa duetu Azzarello-Risso. Opowieść ganfsterska z domieszką horroru, osadzona w czasach prohibicji. Bohaterami są zabójca oraz bimbrownik.

moonshine

Rebornpaździernik/listopad

Standalone. Porusza temat życia po śmierci – gdy nie trafiasz do nieba ani piekła, ale zupełnie gdzie indziej. I nie jest to przyjemne miejsce.

reborn mucha

Starlight – sierpień/wrzesień

Czterdzieści lat temu Duke McQueen ocalił wszechświat i został kosmicznym bohaterem. Wrócił do domu, założył rodzinę, zestarzał się. Jego żona zmarła, on został sam. Ale otrzymuje wieści z odległego świata…

starlight

Twierdzi Pereira – maj

Komiksowa adaptacja słynnej powieści obyczajowo-społecznej z elementami thrillera politycznego Antonia Taburcchiego. Akcja osadzona jest w Lizbonie 1938 roku.

twierdzi pereira

Wampiry – maj

Pisaliśmy o albumie tutaj.

wampiry 1

Pusty człowiek (The Empty Man) – czerwiec/lipiec

Minął rok pierwszego przypadku choroby Pustego Człowieka, a żadne lekarstwo nie jest w stanie jej chośby spowolnić. Nieznany jest powód, a jej oznaki to niekontrolowane ataki wściekłości, halucynacje i obłęd…

pusty czlowiek komiks

Zaćmienie (The Fade Out) – czerwiec

Jeden z najambitniejszych projektów Eda Brubakera i Seanna Philipsa – niezwykle intymna, opowiedziana z szerokookekranowym rozmachem historia w stylu noir, odsłaniająca kulisy filmowego światka u schyłku złotych lat Hollywood.

zaćmienie komiks

Pełen katalog Muchy znajdziecie tutaj. Miłej lektury!

Źródło: Facebook Mucha Comics; ilustracja wprowadzenia: materiały promocyjne

 

Stały współpracownik

Interesuję się literaturą, z dużym naciskiem na fantastykę. Robiłam konwenty, dłubię na portalach. I dużo piszę o dinozaurach. Możecie mnie poczytać w różnych miejscach, ostatnio na blogu MatkaPrzełożona.wordpress.com

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?