Akatsuki no Yona jednak od Studia JG

Po długim czasie oczekiwania w końcu rozwiązała się kwestia, które wydawnictwo wyda długo wyczekiwaną przez fanów mangi i anime Akatsuki no Yonę Mizuko Kusanagi – Studio JG właśnie ogłosiło, że tytuł ten znalazł się na ich liście przyszłych premier.

W tym samym ogłoszeniu znalazły się również trzytomowe Little Witch Academia oraz jednotomowe Kazoku ni naruyo.

Materiały promocyjne

Opisy za wydawcą

Akatsuki no Yona
Księżniczka Yona, córka cesarza państwa Kouka, nigdy nie miała poważnych zmartwień. Dość powiedzieć, że za swoje największe nieszczęście uważała fakt, że jej kuzyn, Soo-won, w którym skrycie się podkochiwała, nie traktował jej poważnie. Gdy więc młodzieniec przybył do pałacu, aby wziąć udział w uroczystości na cześć szesnastych urodzin księżniczki, ta nie posiadała się z radości. Jednak to właśnie tej nocy cały jej świat miał lec w gruzach. Soo-won zamordował jej ojca, a następnie próbował zabić również Yonę. Od niechybnej śmierci uratował ją młody generał, a zarazem przyjaciel księżniczki, Son Hak. Jednak ucieczka z pałacu to dopiero początek. Czy Yona zdoła odnaleźć w sobie dość siły, aby zmierzyć się z okrutną rzeczywistością i odzyskać władzę?

Autor: Mizuho Kusanagi
Gatunek: fantasy, romans, przygodowy
Liczba tomów: 28+
Format: B6+
Premiera: maj (przedpremierowo na Pyrkonie)

Kazoku ni naruyo
Kazuma i Chiaki są parą już od ośmiu lat i nic nie wskazuje na to, żeby coś mogło zburzyć ład ich spokojnego życia. Jednak pewnego dnia odwiedza ich niespodziewany gość – Tomoe, ich przyjaciółka z dzieciństwa. Trzymając na rękach swoją roczną córeczkę, kobieta składa im propozycję nie do odrzucenia – chciałaby, aby zaopiekowali się małą, gdyż sama przenosi się za granicę. Tym sposobem Kazuma i Chaki z miejsca muszą wcielić się w rolę odpowiedzialnych rodziców. Czy staną na wysokości zadania? Jak pogodzą swoje problemy z zupełnie nową dla nich sytuacją? A może to właśnie mała Ayumi sprawi, że wszystkie elementy ich życiowej układanki złączą się w spójną całość?

Autor: Tomo Kurahashi
Gatunek: boys love, komedia, okruchy życia
Liczba tomów: 1
Format: B6+
Premiera: kwiecień

Little Witch Academia
Witajcie w Akademii Luna Nova – szkole, w której młode czarownice uczą się magicznego fachu. To właśnie tu przybywa Akko, która chociaż nie urodziła się w rodzinie czarodziejów, z całego serca pragnie pójść w ślady swojej magicznej idolki – Lśniącej Chariot. Choć młodej adeptce brakuje podstawowych umiejętności, a część koleżanek z klasy uważa jej obecność w szkole za profanację, Akko nie spocznie, dopóki nie spełni swojego marzenia. Różdżki w górę – magiczną przygodę czas zacząć!

Autor: TRIGGER / Yoh Yoshinari, Keisuke Satou
Gatunek: fantasy, przygodowy
Liczba tomów: 3
Format: B6+
Premiera: kwiecień

 

Źródło: Studio JG

Interesuję się popkulturą, fanami, mangą i anime. Sporo piszę, ale takie życie doktorantki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

lunalove pisze:

kiedy będzie 2 sezon Akatsuki no yona ?

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?