DC Comics i Spotify stworzą wspólnie serię podcastów

Podcasty rosną w siłę i zaczynają obejmować coraz szersze kręgi. Popularnym medium zainteresowało się już nawet wydawnictwo DC Comics.

Większość ludzi zapewne myślała, że słuchowiska już dawno odeszły w niepamięć. DC zamierza jednak przy współpracy ze Spotify wrócić właśnie do nich. Mniej więcej tak brzmi bowiem pomysł stworzenia serii podcastów spod znaku komiksowego giganta. Wśród materiałów mają znaleźć się nowe historie z bohaterami takimi jak Batman, Superman, Wonder Woman czy Harley Quinn. Będą to treści zarówno komediowe jak i dramatyczne. Już teraz zapowiedziano również przyszłe crossovery. Na razie nie wiadomo jednak jak dokładnie będą one wyglądać.

Fot. Warner Bros. Pictures

Zobacz również: Falcon & Winter Soldier – ekipa wkrótce powróci do pracy na czeskim planie?

Zgodnie z polityką Spotify, materiały DC będą dostępne zarówno dla użytkowników wersji Premium jak i darmowej. Nie wiadomo kiedy dokładnie pojawią się pierwsze podcasty, ale już teraz można zaobserwować kanał DC na Spotify. Jest on dostępny pod tym linkiem.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: DC Comics

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?