KBOOM podało tytuły do końca czerwca

Komiksowe wydawnictwo KBOOM postanowiło rozpieścić fanów i podało swoje zapowiedzi aż do czerwca. Nie jest ich wiele, są za to atrakcyjne dla fanów poważniejszych historii.

Bloodshot odrodzenie #2 Polowanie – 26 kwietnia

Naukowcy pracujący nad projektem „Duch” opracowali mikroskopijne maszyny usprawniające ludzkie ciało – ich posiadacz stawał się niepowstrzymaną maszyną do zabijania. Blood- shot dysponował nadludzką siłą, szybkością, wytrzymałością i zdolnościami regeneracji. Był bronią idealną. Dziś Bloodshot jest jedynie cieniem dawnego siebie. Wybrał życie na wygnaniu. Próbuje pogodzić się zarówno ze swoją przeszłością, jak i niedawnymi wydarzeniami, które doprowadziły go na skraj szaleństwa. Gdy wybucha epidemia masowych zabójstw, których sprawcy wyglądają podejrzanie podobnie do Bloodshota, targany poczuciem winy bohater wyrusza, by powstrzymać szaleńców. Cena, jaką zapłaci za tę akcję, może być powrót do 1 życia, które niemal go zniszczyło.

God Country – 17-20 maja

Poznajcie Emmeta Quinlana, starego wdowca gnębionego demencją. Emmet sprawia problem nie tylko swoim dzieciom – jego pełne przemocy wybuchy przerastają nawet lokalne gliny. Kiedy tornado zrównuje z ziemią jego dom oraz całe miasteczko w Zachodnim Teksasie – odmłodzony Quinlan wygrzebuje się z ruin. Zaklęty miecz tkwiący w oku cyklonu daje mężczyźnie coś więcej niż sprawny umysł i ciało. Teraz jest jedynym człowiekiem, który może zmierzyć się ze stworami, które miecz sprowadził do Stanu. Ale w GOD COUNTRY ocalenie może okazać się ostrzem obosiecznym.

KBOOM

X-O Manowar #2: Generał – 14.06.

W ogniu zwycięstwa żołnierz zostaje… generałem. Po zgnieceniu wrogiej armii Cadmium, Aric z Dacii dowodzi teraz całą flotą i prowadzi ją do ostatecznej bitwy o duszę cesarstwa.

Znakomici twórcy Matt Kindt (DIVINITY) i Tomás Giorello(BLOODSHOT REBORN) przedstawiają niesamowite nowe przygody jednej z największych ikon wydawnictwa Valiant.

KBOOM

Divinity – 16.06.

U szczytu Zimnej Wojny Związek Radziecki – zdeterminowany, by wygrać Wyścig Kosmiczny za wszelką cenę – dał zielone światło niebezpiecznej misji. Wysłali człowieka w kosmos dalej niż ktokolwiek wcześniej lub później. Zagubiony w gwiazdach, wysłannik spotkał coś nieznanego. Coś, co… zmieniło go.

Dawno zapomniany w annałach historii, znienacka wrócił, rozbijając się na pustkowiach Australii. Ci nieliczni, którzy do niego dotarli, uznali go za bóstwo – które zamieniło spaloną pustynię w bogatą oazę. Mówią, że może naginać przestrzeń, materię i nawet czas do swojej woli. Ziemia zaraz pozna nowego boga. A ten jest komunistą.

Zobacz również: MAG-owe zapowiedzi marzec-lipiec 2019

Źródło: Facebook KBOOM; ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Interesuję się literaturą, z dużym naciskiem na fantastykę. Robiłam konwenty, dłubię na portalach. I dużo piszę o dinozaurach. Możecie mnie poczytać w różnych miejscach, ostatnio na blogu MatkaPrzełożona.wordpress.com

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?