AdvertisementKotori na październik. Na SAO jeszcze poczekamy

Wydawnictwo Kotori zaprezentowało pełne zapowiedzi październikowe. Dodało także kilka informacji o opóźnieniach.

W tym miesiącu nie mamy co liczyć na żadne nowości – czekają nas tylko kontynuacje wydawanych przez Kotori serii. Będą to:

  • Fate/Zero #04 (LN) –17.10
  • Ten Count #06 – 20.10
  • Ku twej wieczności #03
  • Yotsuba! #03
  • Given #03
  • Pocałuj jego, kolego! #10

kotori zapowiedzi 10.18

Wydawnictwo poinformowało także, że z powodu utrudnionej współpracy z japońskim wydawcą, 19. i 20. tom light novel Sword Art Online ukaże się z jeszcze większym opóźnieniem – fani czekają na 19. od lipca. Nie ma także dobrych wieści, jeśli chodzi o LN z serii DRRR! – tu podobnie nie ma jej w rozpisce i Kotori nie ma pewności co do daty wydania, na razie optymistycznie zakładając 2018 rok.

Kotori specjalizowało się w mangach z nurtow yaoi i boys’ love, jednak już od jakiegoś czasu wydaje coraz więcej tytułów spoza tych nurtów – w tym miesiącu jest to m.in. Yotsuba. Ma w swojej biblioteczce także najwięcej tzw. light novels z rodzimych wydawców – powieści, często wielotomowych, z ilustracjami mangowych artystów, często wydawanych jako serie towarzyszące mang/anime lub będących do nich inspiracją.

Zobacz również: Biały Piasek – drugi tom już 12 października

Źródło: Facebook Kotori; ilustracja wprowadzenia: materiały promocyjne

Stały współpracownik

Interesuję się literaturą, z dużym naciskiem na fantastykę. Robiłam konwenty, dłubię na portalach. I dużo piszę o dinozaurach. Możecie mnie poczytać w różnych miejscach, ostatnio na blogu MatkaPrzełożona.wordpress.com

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?