the old guard background Advertisement

Marvel rozdaje komiksy z okazji Black History Month

W USA luty to tzw. Black History Month – miesiąc, podczas którego prowadzone są akcje upamiętaniające niefortunny sposób sprowadzenia czarnoskórych mieszkańców do Ameryki oraz ich późniejszą historię. Z tej okazji wiele korporacji i firm przygotowuje różne akcje. Tym razem najbardziej dla nas interesującą stworzył Marvel: rozdaje komiksy z serii Black Panther.

Po wejściu na stronę Marvela pod tym linkiem musicie się zalogować i użyć kodu brzmiącego, zaskakująco, „FOREVER”. Po tym możecie pobrać darmowe, elektroniczne wersje pięciu komiksów z królem Wakandy w roli głównej: Black Panther #1 (2005), Black Panther: World of Wakanda #1, Marvel’s Black Panther Prelude #1, Black Panther #1 (2018) oraz Shuri #1. Wśród fanów uchodzą za jedne z lepszych z serii, a także uważane są za najlepsze jeśli chodzi o wprowadzenie nowych czytelników w historię Czarnej Pantery.

Życzymy miłej lektury!

marvel komiksy

Zobacz również: Non Stop Comics razy cztery w lutym

Źródło: io9; ilustracja wprowadzenia: materiały promocyjne

Stały współpracownik

Interesuję się literaturą, z dużym naciskiem na fantastykę. Robiłam konwenty, dłubię na portalach. I dużo piszę o dinozaurach. Możecie mnie poczytać w różnych miejscach, ostatnio na blogu MatkaPrzełożona.wordpress.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?