Advertisement

Mucha Comics z ofensywą na 2019

Wydawnictwo Mucha Comics zaprezentowało swoje zapowiedzi na pierwszą połowę 2019 roku. W ofercie – bestsellery.

Wydawnictwo zapowiedziało 15 albumów, nie podając jednak dokładnych dat wydania. Podało tytuły alfabetycznie. Poniżej znajdziecie okładki i kilka słów na temat każdej z nich. Okładki są w wersjach oryginalnych, nie polskich.

Astonishing X-Men vol. 2

Cyclops i Emma Frost reformują szkołę dla mutantów. Stawiają sobie wyraźny cel – chcą, by ich działalność zadziwiła świat. Jednak gdy w mediach pojawia się wstrząsająca wiadomość dotycząca genu mutacji, realizacja ich planów zostaje powstrzymana. Dziwne zachowanie Emmy Frost wprawia wszystkich X-Menów w osłupienie i stawia ich cel pod znakiem zapytania. A Hellfire Club może wykonać ruch!

Mucha Comics

Black Magic vol. 1

Rowan Black jest detektywem w Policji Portsmouth… i wiedźmą. To dwa aspekty życia, które stara się trzymać rozdzielnie. Ale teraz ktoś obrał ją sobie na cel, ktoś, kto zna jej sekrety i chce je wyjawić światu… lub zrobić coś gorszego.

Mucha Comics

Chew vol. 10-11

Kolejny album nietypowej serii. Tony Chu jest detektywem skrywającym dość dziwną tajemnicę. Tony Chu jest cybopatą, co oznacza, że odbiera mentalne wrażenia ze wszystkiego, co zjada. Oznacza to również, że jest świetnym detektywem śledczym – o ile pozbędzie się skrupułów związanych z tym, że musi zjeść fragment ciała ofiary morderstwa, by dowiedzieć się, kto ją zabił i z jakiego powodu.

Criminal vol. 1

Komiks opisywany jako „nowe podejście do noir”, które zamienia się w historię napadu – a w tle powstaje całkiem żywy obraz kryminalnego podziemia.

Mucha Comics

Descender vol. 3

Kontynuacja bestsellera SF, w której autorzy zagłębiają się w pojedyncze historie każdego z bohaterów, rzucając nowe światło na to, co czeka TIMa-21.

Mucha Comics

Gideon Falls vol. 1

Wyczekiwana w Polsce seria horrorowa o wycofanym, młodym mężczyźnie z obsesją na punkcie wielkiej konspiracji ukrytej w… miejskich śmieciach oraz o poważanym katolickim księdzu, który przybywa do małego miasta pełneg sekretów. W tle rozgrywa się historia o owianej legendą Czarnej Stodole, budynku, który ma się pojawiać i w mieście, i w miasteczku, przynosząc śmierć i szaleństwo.

Hrabstwo Harrow vol. 5

Kolejny horror, kontynuacja docenianej i wielokrotnie nagradzanej serii.

Immortal Iron Fist vol. 4

W kontynuacji superbohaterskiej serii czytelnik dowie się między innymi tego, dlaczego Danny tak bardzo denerwuje się spuścizną Iron Fistów sprzed wieków oraz co oznaczała złowroga pogróżka Xao?

Mucha Comics

Jessica Jones vol. 2

Nie-tak-super bohaterka wraca w kolejnym komiksie. Tym razem trafia na sprawę, która może postawić na głowie jej system wartości. Do tego zwraca się do niej Maria Hill, wyrzucona z S.H.I.E.L.D.

My Heroes Have Always Been Junkies

To historia dziewczyny zakochanej w narkotykach i romantycznej kulturze, jaką według niej reprezentują. Nawet po śmierci matki romantycyzuje je dalej… a potem trafia na odwyk.

Mucha Comics

Outcast vol. 5

Kontynuacja horroru Roberta Kirkmana, skupiającego się na rodzinie Barnesów i ich nieprzyjemnych tajemnicach.

Mucha Comics

Reborn

Według twórców komiksu, po śmierci nie trafiamy do nieba czy piekła, ale w zupełnie nowe miejsce – takie, w ktorym musimy walczyć o przetrwanie. A stawka jest wysoka.

Saga vol. 9

SAGA autorstwa duetu wielokrotnych zdobywców Nagrody Eisnera, FIONY STAPLES i BRIANA K. VAUGHANA, to pełna rozmachu opowieść o pewnej młodej rodzinie, walczącej o znalezienie swojego miejsca w świecie. Ten tom opisywany jest jako najbardziej szokujący z dotychczasowych.

Mucha Comics

The Wicked + The Divine vol. 3

Co dziewięćdziesiąt lat dwunastu bogów przyjmuje ludzką postać. Są kochani. Są nienawidzeni. A w ciągu dwóch lat umierają. Zespół twórców odpowiedzialnych za takie serie jak Young Avengers i Phonogram podejmuje nową, wartko toczącą się historię o niezwykłych bohaterach. Witamy w świecie The Wicked + The Divine, w którym bogowie są najpopularniejszymi gwiazdami rozrywki, a gwiazdy muzyki rozrywkowej stają się wszechmocnymi bóstwami. Pamiętaj jednak: nie będziesz żyć wiecznie tylko dlatego, że jesteś nieśmiertelny.


Uncanny X-Force vol. 4

Ciąg dalszy superbohaterskiego komiksu o bohaterach, mutantch i supermocach.

Zobacz również: Styczniowe zapowiedzi Waneko

Źródło: Mucha Comics; ilustracja wprowadzenia: materiały promocyjne

Stały współpracownik

Interesuję się literaturą, z dużym naciskiem na fantastykę. Robiłam konwenty, dłubię na portalach. I dużo piszę o dinozaurach. Możecie mnie poczytać w różnych miejscach, ostatnio na blogu MatkaPrzełożona.wordpress.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?